П’ятнадцять кращих: в «Інді-битві» почалося голосування

Ми самі встановлюємо правила, і самі їх перекраиваем. В даному випадку це було вимушеним заходом, адже обидва журі — професійне та редакторська — зіткнулися з дуже складним завданням: вибрати десять заявок з доброї сотні!

Зізнаємося, ми самі не очікували, що наш масштабний проект «Інді-битва» приверне стільки цікавих, перспективних, незвичайних і надихаючих проектів. Ви самі можете побачити їх на сторінці конкурсу: навіть у п’ятнадцять кращих не увійшов ряд ігор, які ми самі б зіграли.

Конкурс ідей для незалежних розробників, організований Ігроманією і LG Electronics, триває. І в ньому стартувало голосування за кращі проекти.

Накрутка голосів — бич сучасних голосувань. Щоб звести її вплив до мінімуму, ми вдалися до двох (як мінімум) заходів. По-перше, ви не побачите проміжні підсумки. По-друге, кінцевий результат буде розрахований за складною формулою. Дізнатися детальніше, як визначатиметься переможець, можна на сторінці конкурсу.

Ваші голоси допоможуть вирішити, кому дістанеться головний приз у розмірі 300 тисяч рублів, а значить, додаткова гарантія, що проект не кане в Лету і не загрузне на пізній стадії з-за того, що його творцям не вистачило грошей.

Головний приз один, але гідних претендентів дуже багато. Особливу нагороду ми приготували того, хто зовсім трохи не дотягне до першого місця. Це відмінний монітор LG UltraWide 34WK650 — з його допомогою розробка стане трохи простіше.

І ще один UltraWide-монітор LG 29WK600-W чекає свого власника. Його ми розіграємо серед усіх, хто взяв участь у голосуванні.

Що найкраще для ігор та їх розробки? Монітор LG Ultrawide 34WK95U-W з HDR-ефектом, непомітною рамкою і широким кутом огляду! Проект на ньому постане у вирішенні 4К, в розширеному колірному діапазоні nano-IPS, з підтримкою новітніх технологій DisplayPort 1.4 і Thunderbolt 3.

А поки ви знайомитеся з п’ятнадцятьма перспективними проектами, Ігроманія і школа комп’ютерних технологій Scream School продовжують вчити робити ігри. Наші спільні спецматериалы допоможуть дізнатися все про геймдизайнерах, навчитися відрізняти хороший рівень від поганого і з’ясувати, як вести оповідання через ігрове оточення.

Познайомитися з усіма навчально-освітніми матеріалами можна на сторінці конкурсу. І не пропустіть можливість підтримати кращих з кращих: всього пара кліків мишкою можуть зробити вас двічі переможцем! Можливо, ви виграєте UltraWide-монітор LG 29WK600-W. І вже точно отримаєте нові відмінні ігри!

Реклама