Офіційно: EA Access запуститься на PS4 в липні

Після низки чуток ЕА нарешті офіційно оголосила про запуск EA Access на PS4.

На старт сервісу в липні сховище підписки буде складатися з більш ніж 50 проектів, серед яких Star Wars: Battlefront 2, Burnout Paradise, Fe, The Sims 4, Battlefield 1 та ряд спортивних проектів компанії. На Xbox One, крім іншого, доступні гри з Xbox 360.

Вартість EA Access на PS4 буде аналогічна версії для Xbox:

  • місяць — 299 рублів
  • рік — 1799 рублів

Крім доступу до бібліотеки ігор, передплатники EA Access отримують 10% знижку на всю продукцію Electronic Arts, включаючи попереднє замовлення готуються ігор, доповнення та мікротранзакції. До того ж — 10-годинну пробну версію свіжих релізів, які ще не дісталися до бібліотеки.

Передплатники EA Access на Xbox One не зможуть безкоштовно користуватися сервісом на PS4, їм доведеться оплачувати підписку на інший консолі окремо.

Примітно, що влітку 2014 року Sony була проти запуску сервісу на PS4, оскільки він не уявляв достатню цінність для аудиторії PlayStation. Автор цих слів — Джим Райан, який 1 квітня цього року очолив ігрове підрозділ корпорації.

Він же кілька років тому повідомляв, що зворотною сумісністю мало хто користується, тому вона практично марна, хоча деякі і вважають інакше. PlayStation 5, нагадаємо, буде як мінімум сумісна з бібліотекою ігор для PS4, а потенційно — і для PS3, PS2 і PS1.

Реклама