Новини про Persona 5 Royal виявилися не дуже новими

Довгоочікувана чергова порція новин про рольовій грі Persona 5 The Royal виявилася не особливо сенсаційної для тих, хто стежив за подіями. Atlus показала перший випуск видеоподкаста Morgana’s Report. І в ньому кіт, який зовсім ні кіт, розповів про деяких ігрових нововведення.

Основну увагу приділили нового персонажа-компаньйону, Касумі. У першій нарізці геймплея ми бачимо, як Джокер в черговий раз заступається за дівчину, в результаті знайомиться з новою ученицею школи Сюдзин. А фрагмент битви демонструє, що Kasumi дійсно буде битися на нашому боці, озброївшись мечем і пістолетом. Її персону поки що не показали. Однак незабаром повинен вийти особливий трейлер, присвячений юної гімнастки.

Є в першій нарізці і ще один новий загадковий персонаж, позначений як «икемен», «красивий чоловік». Раніше ми бачили його на скріншотах — у тому числі в одній постелі з Джокером. За деякими ознаками це може бути людська форма Моргани. Але в цьому випадку в арці персонажа повинні будуть відбутися істотні зміни.

Оновлена Persona 5 отримала підзаголовок The Royal, оскільки творці хотіли зробити її воістину чудовою. Щоб гравці повністю наситилися цим пишнотою, їм доведеться почати все спочатку. Однак очки досвіду і характеристик видобуватимуться простіше. До того ж при наявності збереження оригінальної гри можна буде отримати якісь бонуси.

Пройти гру швидше допоможе і нова функція Play Assist. Вона набагато зручніше, ніж механіка Vox Populi, де нам показували, що у цей день вирішили зайнятися інші гравці. Новий радник буде враховувати різні параметри, в тому числі взаємини з компаньйонами і показувати локацію, яку можна буде переміститися однією кнопкою.

У версії The Royal ми почуємо два десятки нових композицій, в тому числі у виконанні Лін. В основному робота над грою практично закінчена, залишилося доопрацювати нових персонажів і новий семестр — той самий, який Джокер в оригінальній грі пропустив з об’єктивних причин.

В Японії Persona 5 The Royal виходить 31 жовтня. Західний реліз відбудеться лише в 2020 році. А чергова зустріч з подкастом Моргани відбудеться в червні.