Ninjas in Pyjamas виступлять на LAN-фіналі ECS Season 7

Ninjas in Pyjamas стали останнім представником основної стадії ECS Season 7 по CS:GO від Європи. Колектив гарантував собі місце на LAN-фіналі турніру після останніх результатів в онлайн-дивізіоні.

У сьомому сезоні організатори ECS представили нову систему ліги. Онлайн-стадію розділили на п’ять регулярних турнірів (серій), в кожному з яких вісім учасників виступили в сітці формату single-elimination з матчами до двох перемог. У кожному етапі призовий фонд склав $25 тис.

Безпосередньо на LAN-фінал потрапили переможці перших трьох серій в кожному регіоні (в Європі та Північній Америці), а двома останніми учасниками стануть колективи, які зароблять більше призових, ніж інші, за підсумками всіх п’яти онлайн-етапів.

В Європі такий командою стала NiP — вони взяли участь у трьох серіях і виграла $17 750. У найближчого конкурента — AVANGAR — $15 тис. Колектив з СНД втратив шанси поборотися за слот на LAN-фіналі після поразки від Fnatic у півфіналі п’ятої серії. У Північній Америці боротьбу за четвертий слот продовжують MIBR, Team Liquid та INTZ eSports.

LAN-фінал ECS Season 7 проведуть з 6 по 9 червня в Лондоні. Вісім команд розіграють $500 тис.

Учасники основної стадії ECS Season 7: Astralis North Team Vitality Ninjas in Pyjamas Complexity Gaming NRG Esports FURIA eSports TBD

Реклама