Ninja програв відбіркові на чемпіонат світу з Fortnite — над ним посміявся DrDisRespect

Під час чергового тижня відбіркових на Fortnite World Cup Тайлер Ninja Блевинс не зміг вийти у вирішальний етап. Він заявив, що йому не вистачало помпової дробовика, який розробники прибрали з недавнім патчем:

Honestly…. I just played some of the worst Fortnite of my life. Felt completely out of my element and w/o the pump I froze in about 5 fights late game when my combat shotgun would not shoot out of shadow mode. Did not qualify for Sunday 🙁

— Ninja (@Ninja) May 11, 2019 Якщо чесно, так погано я давно не грав. Був сам не свій, а без помпової дробовика у мене були затримки в п’яти файтах в пізній грі, коли тактичний дробовик не стріляв з shadow mode. Не пройшов недільного етап 🙁

На цей твіт відреагував Гай DrDisRespect Бэйм. Він порадив Ninja вчитися на своїх демо, щоб не допускати помилок у пізніх стадіях. Бэйм також поіронізував над проханнями гравців повернути в Fortnite помповий дробовик:

I’m sick of these Fortnite excuses….”unvault the pump” or “please, I need my baby precious pump shotty”, etc etc.Man up… Jesus Christ.There’s a lot of 8 years olds looking to end you and this is your response?

— Dr Disrespect (@drdisrespect) May 11, 2019 Як же мене дістали ці виправдання: “поверніть дробовик” або “будь ласка, мені потрібен мій рідненький дробовичок” і так далі. Боже… За тобою ганяється сила-силенна дітей, який хочуть тебе прикінчити, і це твоя відповідь?

На цьому Док не зупинився і почав відповідати всім критикам. Під гарячу руку потрапив ще один стример Тімоті TimTheTatman Бетар, якого теж не влаштовує ситуація з дробовиками:

A hot dog eating contest or???

— Dr Disrespect (@drdisrespect) May 11, 2019 — Я навіть без клавіатури і мишки і з вимкненим монітором винесу тебе 1 на 1. — У змаганні з поїдання хот-догів чи в чому?

Ninja не втратив шанси на вихід у вирішальний етап ЧС з Fortnite: кваліфікації будуть йти до середини червня. LAN-фінал відбудеться 26-28 липня, призовий фонд складе $30 млн.