На стриме Overwatch League показали фото серійних убивць

Фотографія британських серійний серійних вбивць Фреда і Розмарі Уест потрапила в ефір Overwatch League під час спеціального івенту, присвяченого Дню матері. Інцидент стався 12 травня в перерві фіналу другої стадії між Vancouver Titans і San Francisco Shock.

Щоб відсвяткувати День матері, організатори OWL запропонували фанатам надсилати повідомлення з фотографіями своїх мам по хештегу в твіттері і привітати їх у прямому ефірі. На одному з таких фото трансляції глядачі дізналися серійних вбивць з Великобританії, жертвами яких в 60-80-х роках стали десятки людей.

Один з глядачів OWL запостив з хештегом ліги фотографію Фреда і Розмарі Уест, супроводивши її зворушливим коментарем: «Моєї мами зараз немає з нами, але я знаю, що вона була б рада дізнатися, як добре виступає San Francisco Shock». Ефірна команда OWL не розпізнала троллінгу і показала фото на стриме.

На інцидент відразу звернули увагу багато киберспортивные ЗМІ, а журналіст Річард Льюіс з іронією зазначив, що принаймні це був не жабеня Пепе, мем з яким заборонили організатори ліги.

Реклама