Minecraft підключають до блокчейну внутрішньоігрових предметів

Компанія Enjin, яка активно працює з технологією блокчейн, оголосила про плани впровадити їх у Minecraft. Мова йде не про ігрову валюту, хоча відповідні сервіси у компанії є, а про своєрідне сховище унікальних ігрових предметів.

Один із засновників Enjin Вітьок Радомски розповів порталу Coin Rivet, що поле публікації Java API для розробників ігор, компанія сама випустить плагін для серверів Minecraft Java Edtion. Крім того, компанія планує запустити свій сервер Minecraft, на якому буде використовувати дана технологія.

Плагін буде викладений в публічний доступ, і їм зможуть скористатися всі бажаючі.

Поки що про якісь реальні можливості плагіна і про переваги, які він може надати, не повідомляється. Однак можна припустити, що він буде одним з елементів Multiverse, розробленої Enjin. Ця платформа дозволяє гравцем купувати ігрові предмети і використовувати їх в різних іграх. Тобто предмет, видобутий на одному сервері, можна буде використати на іншому, або навіть в іншій грі.

Технологія блокчейн використовується для того, щоб забезпечити унікальність знайдених, отриманих у інших гравців або куплених предметів.

Ось приклад ігрового предмета, який (теоретично) може опинитися в руках гравців серверів, до яких буде підключений плагін Enjin. Це молот коштує 25 Enjin Coins (цифрова валюта Enjin) або 3,70 $.

Хочу зазначити, що можливість продажу предметів, які дають яку-небудь перевагу гравцям, явно заборонено угодою Minecraft. Впевнений, що Enjin, яка давно знайома c Minecraft (у компанії є окремий бізнес по хостингу сайтів і серверів Minecraft), буде враховувати ці вимоги. А значить, можливості плагіна, який вони розробляють, можуть бути дуже сильно обмежені.