Minecraft відзначить ювілей випуском гри в змішаної реальності

На щорічному заході Microsoft для розробників програмного забезпечення Build 2019 зроблений анонс нової гри з світу Minecraft.

Ця гра, яку в соцмережах вже охрестили Minecraft AR, схоже, націлена на місце Pockemon Go, кількість завантажень якої вже перевищила 550 мільйонів.

Генеральний виконавчий директор Натья Саделла представив тизер гри, який пізніше був опублікований в твіттері Microsoft.

У ньому показаний невеликий сюжет про те, як креативний директор Minecraft Сакс Перссон забув свій телефон на лавці поряд з будівлею, де проходить конференція Build 2019. Цей телефон знайшла жінка, яка побачила запущену гру Minecraft AR.

Дата анонса — 17 травня обрана не випадково. Це день народження гри Minecraft, якій цього року виповниться 10 років. В офіційному твіттері Minecraft в останні дні публікуються натяки на якусь подію, пов’язану з десятирічним ювілеєм.

Спочатку це було повідомлення «The End never yields enough adequate resources, sadly.», в якому опинилася зашифрована фраза «Ten years» (десять років). З картинкою, яка породила припущення, що, можливо, в цей день буде представлено секретне ювілейне оновлення Minecraft, присвячене ігровому вимірювання Енд. Потім ще один твіт з натяком «чи не помічали ви тут щось подозри10тельное».

І, нарешті, ретвіт ролика з грою Minecraft доповненої реальності.

Крім цього, один з розробників Minecraft Марк Уотсон у своєму твіттері збирає запитання розробникам, як він підкреслив, «не пов’язані з Minecraft». Швидше за все, відповіді на них будуть опубліковані у вигляді інтерв’ю на сайті гри.

Очевидно, що представлення нової гри, про яку поки майже нічого невідомо, і буде головним подарунком розробників шанувальникам гри.

Цікаво, що це не перший досвід Minecraft з доповненою реальністю. У 2015 році на Minecon Сакс Перссон представив Minecraft для Hololens.

Розробка цієї версії гри була припинена у зв’язку з тим, що самі окуляри доповненої реальності Hololens не надійшли в масовий продаж.

Якщо Minecraft AR дійсно схожа на Pockemon Go, то навряд чи її можна вважати спадкоємицею Minecraft Hololes Edition. У будь-якому випадку, подробиці дізнаємося 17 травня. Чекати вже не довго.

Ну, а поки можна подивитися відеоролик, представлений на Mincrosoft Build 2019.

Реклама