Minecraft Earth, оновлення PVP і це не все — інформація з Creators Summit

В стокгольмському офісі Mojang пройшла щорічна зустріч розробників гри з творцями контенту — Minecraft Creators Summit. У цьому році, крім ютуберов на зустріч запросили і творців аддонов для Minecraft Marketplace.

Такі зустрічі нагадують мені своєрідні заходи з командоутворення у великих корпораціях: веселощі, розваги і зовсім небагато корисної інформації. Чи я правий в своїх відчуттях — судити складно, адже про що розповідають розробники зазвичай залишається таємницею. Назовні проникають лише уривки інформації, з якими діляться гості заходу.

Один з гостей, популярний ютубер Docm77, опублікував відео-звіт про подорож і, що більш цікаво, серію твітів, в якому розповів про деякі новинки.

Docm77 разом з Йенсом Бергенстеном (Джебом)

Minecraft Earth

Учасникам зустрічі надали можливість зіграти в Minecraft Earth. Судячи з того, що вони писали в твіттері, гра їм дуже сподобалося. Ось кілька вражень, якими поділився Docm77:

  • В Minecraft Earth будуть нові моби:
    • Брудна свиня (Mud Pig), яка буде валятися на землі, вона буде покрита брудом і з голови у неї будуть рости квіти.
    • Жовті муухоморы (Yellow mooshroom) на якому замість грибів будуть рости жовті квіти.
    Будуть і інші моби. Вони не будуть включені в основну версію гру.

  • Ігровий процес являє собою повний перенесення ігрової механіки Minecrft в реальний світ. Редстоун теж буде, а гравець теж буде «гинути» в грі. Можна буде як і у звичайній грі згоріти в лаві і втратити всі ресурси.
  • Будівлі можна масштабувати до «натуральних» розмірів, а потім гуляти серед них з друзями.
  • Ігровий движок заснований на Minecraft Bedrock, тобто можна чекати, схожої ігрової механіки. Будуть підтримуватися аддони — невідомо. Але підозрюю, що розробників Minecraft Maketplace не дарма запросили на зустріч.

Docm77 пише, що можливості гри практично безмежні, і це перша повноцінна гра доповненої реальності.

Загалом, я вже не можу дочекатися коли вона вийде!

Нова система скінів в Minecraft Bedrock

В Minecraft Bedrock буде перероблена система скінів. Вона буде називатися Minecraft Persona. Відміну від поточної системи полягає в тому, що можна буде модифікувати персонажів, змінювати розмір частин тіла і самого аватара. З’явиться підтримка різних декоративних предметів (схоже гряде торгівля капелюхами) і емоцій.

В Minecraft Java Edition нічого подібного додавати поки не планують.

Оновлення PVP-системи

В Minecraft, як я розумію, мова в першу чергу йде про Java Edition, планується знову змінити бойову систему. Docm77 пише, що Йенс Бергенстен особисто займається нею, і в ході обговорення поділився безліччю ідей. Переказати він їх не може, але каже, що після їх реалізації можна буде говорити, що шанувальники PVP будуть задоволені.

Наскільки я зрозумів, мова йде лише про обговорення варіантів, і якихось конкретних рішень ще немає.

Поточна робота пов’язана з виправленням помилок в Minecraft 1.14

Зараз команда розробників повністю зайнята виправленням помилок, які були виявлені в Minecraft 1.14.

У Docm77 досить довга гілка міркувань про те, як розробники зробили висновки з ситуації, і про те, що вони вжили необхідних заходів, щоб цього не було в майбутньому — щоб релізи виходили тоді, коли вони будуть впевнені, що все добре.

У мене склалося враження (про це явно не було сказано), що оскільки необхідно було випустити Java Edition та Bedrock в один день, то розробникам поставили жорсткі терміни не давши повноцінно попрацювати над помилками. Якщо з цього зроблені висновки, то добре.

Оновлення Minecraft Realms

Сервіс Minecraft Realms (як я розумію, мова знову йде про Bedrock) буде оновлено. Сервера стануть більше і краще, а картки будуть автоматично оновлюватися з маркетплейса. Все це буде коштує 7,99 доларів США (тобто в районі 520 рублів) на місяць.

P. S. Титульне фото: Кору Шевяк, розробник Minecraft Java Edition (праворуч) зі своїм братом і логотипом Minecraft Creators Summit 2019.

Реклама