Kyle про наставника Team Secret: «Це найкращий тренер у „Доті“»

Аналітик по Dota 2 Кайл Kyle Фрідман поділився думкою про роботу Team Secret з тренером Чи SunBhie Чон Дже. За словами Фрідмана на англомовній трансляції MDL Disneyland® Paris Major, SunBhie зміг затвердити себе в якості наставника з перших днів в команді.

Кайл Kyle Фрідман:

«Я вважаю, що це найкращий тренер у “Доті”. З першого дня в команді він зрозумів свою роль, яка полягає у допомозі складу. Можу розповісти приклад: був момент, коли Team Secret був терміново потрібен стендин, і SunBhie відмовився виступати тільки тому, що не хотів зруйнувати межу між тренером і гравцем. Інакше це могло б банально змінити відносини: у складу з’явився би привід критикувати його рішення. Він такий собі саппорт для Puppey і команди. В емоційному плані, стратегічному і так далі. Як-то я випивав з Джоном Яо, власником Team Secret. І було близько 2-3 годин ночі, бар вже закривався. Яо заглянув в тренувальну зону Secret і побачив Puppey — той переглядав записи ігор. Потім Яо повернувся в свою кімнату, яку на той момент він ділив з SunBhie, і тренер Secret сидів за ноутбуком і щось виписував, переглядаючи записи. Це було в три години ночі, вони програли матч перед цим. І це було пару років тому, ще до того, як Team Secret стала кращою командою світу. Ось, що робить її такою сильною».

SunBhie тренує Team Secret з червня 2017 року. З ним команда виграла DreamLeague Season 8, Captains Draft 4.0, DreamLeague Season 9, ESL One Hamburg 2018, The Chongqing Major і ESL One Katowice 2019.

MDL Paris Major проходить з 4 по 12 травня в Діснейленді. 16 команд розігрують мільйон доларів і 15 тис. очок DPC. Раніше Team Secret вийшла у фінал верхньої сітки плей-офф. Слідкувати за перебігом чемпіонату можна тут.