KuroKy про конкуренцію: «Багато хто просто не розуміють, який стрес лягає на плечі гравців»

Коро KuroKy Салехі Тахасоми розповів, що киберспортсменам доводиться викладатися на максимум, щоб встигнути виконати поставлені цілі до кінця кар’єри. В інтерв’ю RuHub капітан складу Team Liquid по Dota 2 зазначив, що іноді команди приймають неправильні рішення під тиском жорсткої конкуренції.

Коро KuroKy Салехі Тахасоми:

«Зараз конкуренція на найвищому рівні, всі хочуть виграти The International. Це головна мета для кожного професійного гравця в Dota 2. Раніше гравці були ближче один до одного. Але сама природа змагань, на мій погляд, змушує людину шукати краще для себе. Часу на кар’єру кіберспортсмени не так багато. Багато хто просто не розуміють, який стрес лягає на плечі гравців. У тебе є всього кілька років, щоб домогтися чого-небудь і стати успішним. Тому іноді ти приймаєш поспішні рішення: “Нам потрібно провести заміни прямо зараз, тому що ми не перемагаємо”. Треба бути спокійним і приймати виважені рішення, але тут кожен сам за себе».

KuroKy являє Team Liquid з жовтня 2015 року. З командою він переміг на The International 2017 і ряді інших великих чемпіонатів. Раніше він виступав у складах mousesports, Natus Vincere і Team Secret.