KingR про проблеми команд з СНД: «Не вистачає якоїсь стабільності»

Рінат KingR Абдуллін розповів, якихось противників на MDL Disneyland® Paris Major по Dota 2 Team Empire буде простіше всього перемогти. Він також зазначив, що СНД у поточному сезоні не вистачає стабільності, щоб піднятися вище 13-16 місця.

Про зручних супротивників на мейджоре

«З цими американцями [beastcoast], які пошафлились, я проти них себе впевнено почував. Звичайно, складно буде, всі команди на мейджоре добре грають. Але вони виглядають не так небезпечно, як всі інші. Ну і з Південної Америки друга команда [paiN Gaming]. Вони ніби непогано грають, на тренуваннях ми з ними нормально грали. Але на официалке, я думаю, у нас шанси проти них будуть нормальні. Я думаю, з усіма можна грати. Проти топів, начебто Team Secret, буде важко».

Про проблеми СНД у поточному сезоні

«C Gambit Esports коли я їхав, думав, що краще зіграємо. Але там щось не так у нас було, щось не зрослося. Не встигли зігратися — я за день приїхав, зіграли один день тренування, тому важко було теж. За Natus Vincere мені складно сказати. Не знаю, погано, не дограємо. Ну у нас друга команда з СНД зазвичай і їде в ролі аутсайдера.

Насправді якоїсь стабільності не вистачає. Тому що кожен раз їде нова команда. Їдеш на мажор, приїжджаєш назад, відразу ж кваліфікації моментально. Ти до них не особливо готовий за підсумком, як я бачу, кожен раз нова команда».

На MDL Paris Major Team Empire потрапила в одну групу з Chaos, Ninjas in Pyjamas і Team Secret. У першому матчі колектив з СНД зустрінеться зі складом Клемента Puppey Іванова. Він відбудеться 4 травня, початок заплановано на 11:00 мск.

Реклама