KennyS про AmaNEk: «Ми очікували більшого від нього»

Кенні kennyS Шраб розповів про адаптацію нових гравців G2 Esports у складі по CS:GO. В інтерв’ю DBLTAP Шраб заявив, що новачкам, як і раніше, потрібен час, щоб розкрити потенціал.

Кенні kennyS Шраб:

«Все добре. Деяким гравцям, як і раніше потрібно багато чому навчитися, їм не вистачає деяких речей, які здатні поліпшити нас. Але на мій погляд, це лише питання часу для них. Що стосується нас з shox — ми більш досвідчені гравці. Більше розмовляємо, більше допомагаємо іншим, особливо я. У деяких моментах нам потрібно краще діяти разом. У цьому іноді проявляється особливість молодих гравців — вони тягнуть ковдру на себе. Це може закінчитися успіхом, але на сьогодні наша синергія повинна бути на вищому рівні. Коли це так, ми дуже сильні. Але коли немає — нам важче перемагати в матчах. В цілому ми задоволені нашими новачками. AmaNEk все ще потрібен час, щоб адаптуватися до команди. Ми очікували більшого від нього, але все розуміємо. З індивідуальної точки зору він дуже гарний».

28 травня G2 Esports почала виступ на DreamHack Masters Dallas 2019. Колектив потрапив в групу B, де в стартовому матчі здолав Renegades. В наступному турі складу зустрінеться з ENCE eSports — початок протистояння заплановано на 29 травня, 23:40 мск.

Реклама