Підсумки MDL Disneyland Paris Major на форумі Reddit

Форум Reddit — про результати MDL Disneyland Paris Major, вихід Бойового Пропуску та найбільш нелогічних перестановки в Chaos.

Перемога Team Secret на MDL Disneyland Paris Major

Здається, Клемента Puppey Іванова в цьому сезоні не зупинити. Другий раз Team Secret стає чемпіоном мейджора і з кожним турніром стає все сильніше і креативніше. Напевно, тут допоможе тільки IceFrog. Удачі європейським командам у кваліфікації!

· Як Zai може бути такий хороший? Кожен раз, коли я включаю його стрім, він грає на Riki або якомусь іншому смітті і просто фидит. · 5 перемог на топових ланах за останні 9 місяців. 4 рази в топ-4 мейджора, 3 фіналу мейджора, дві перемоги. Одна з найкращих команд, які коли-небудь існували.

· Слакс: Ти виграв мейджор. Що тепер будеш робити? Yapzor: Грати кваліфікації. · Ace: Я зроблю так, що Secret будуть сумувати за мою Meepo. MidOne: Пиво потримай. · Цей склад — мрія Puppey створити команду, схожу на Wings. · У Nisha хоч раз була погана гра? Клянуся, я дивився більшість матчів Secret, і цей хлопець завжди тягне. Ось це знахідка для Secret. · Я хочу, щоб Puppey був першим, хто виграє два TI. Він найбільший гравець в доту. Постійно гарний.

Прогрес Team Liquid

У другому раунді нижньої сітки Team Liquid була близька до того, щоб програти першу карту paiN Gaming. А потім повільно, але впевнено так розігналися, що залетіли в гранд-фінал, а Miracle зробив на Team Secret четверну рампагу. Ви грати гранд-фінал в цей раз не вийшло, але вектор на повернення в стрій задано. Liquid вже на TI9.

· Приємно бачити, як Liquid розвиваються по ходу турніру. Від «Liquid пора дизбанднуться» до повернення до «TI7 Liquid». Незалежно від їх місця на цьому турнірі, вони нарешті повернулися на тир-1 рівень. · Шкода, що Liquid програли, але це не дивно. З точки зору скілла вони не так сильно відрізняються, але Secret грають чим завгодно. Liquid хоча б узяли 1 мапу, і це набагато краще, ніж на минулому мэйджоре. Я бачив, як багато звинувачували Matu, але він слабо виглядав з-за героя, якого йому дали, і тому що Secret добре виконали свій драфт. У будь-якому випадку, вітаю обидві команди. · Я просто радий, що Liquid пройшли кваліфікацію і показали приголомшливу доту на цьому турнірі. Сподіваюся, команди краще розберуться в Secret перед TI9. · Matu на Lycan! Miracle в мзс! GH та MC з комбо DS+Nyx! Kuro і ідеальний драфт! Який прекрасний спосіб виграти серію! · Просто божевілля, як Liquid поважають свого керрі. Скільки разів в кінці гри Miracle отримує рампагу, поки його команда перестає атакувати суперника, щоб він зробив останній удар. Звичайно, так роблять всі команди, але від Liquid таке ми бачимо частіше. · Без сумнівів цей склад Liquid повинен бути найбільшим в історії. Кожен раз, коли їх списують з рахунків, вони показують усім, як треба пристосовуватися і долати труднощі. Талант у поєднанні з їх синергією в цій команді не має собі рівних. Сьогодні ми стали свідками, можливо, найбільшого дня в історії доти з точки зору якості гри. · Психологічна стабільність Liquid просто поза мого розуміння. Виграти TI з нижньої сітки. Відлетіти 27-0 від EG, а потім все одно виграти серію. Чому ці хлопці не тильтуют? Ми бачили, як Noone тильтанул, коли кілл не забрав. · Як же дивно повинні почувати себе ті, хто після 10 хвилин гри проти Pain писав, що Liquid потрібно дизбанднуться.

Вихід Battle Pass

Найголовніша подія в співтоваристві Dota 2 сталося у вихідний день мейджора — Valve випустила Бойової пропуск The International 9. Там було стільки всього цікавого, що у реддиторов розбігалися очі і не було часу для объждений. Розробники вирішили поекспериментувати з особистостями героїв, дати гравцям можливість уникати небажаних суперників і тиммейтов, спробувати себе в якості тренерів і багато іншого. Але за це довелося пожертвувати можливістю перековувати непотрібні имморталки в рівні — це єдиний момент, який турбує реддиторов.

· Слакс: Кнопка «уникати гравця». Я ВІРЮ В БОГА, ГАБЕН — ЦЕ БОГ. · Живі вежі? Прям ностальгія по Dota Allstars — ANCIENT PROTECTORS ARE BACK. · Даю цьому співтовариству 3 тижні — і ніхто не зможе знайти гру. · IceFrog точно фанат Ліверпуля. — Добре хоч не Барси, а то Battle Pass ніколи б не побачив світ. · Помічник стаків. Вони повинні зараз же це прибрати. Це p2w. — Таймінги стаків — це найменш інтуїтивно зрозуміла річ у грі для новачка. Я нічого не маю проти того, щоб допомогти їм. У будь-якому випадку це тимчасово — якщо стакать по таймеру 4 місяці, потім це просто запам’ятовується. — Я не проти того, щоб це було в грі. Я проти того, що за це треба було платити.

· Функція з униканням гравців — відмінна штука. Цікаво, чи допоможе це з смурфами. · Не впевнений щодо ідеї з новими видами. Я не хочу, щоб гра скотилася до рівня HoN з їх непонятками в косметиці. · Все навіть гірше. Раніше ти міг розпорошити перші скрині за 2 рівня і кожні 10 рівнів отримувати різний скриня і кожні 50 рівнів отримувати Benefactor. Тепер розпорошення дає тобі тільки перший скриня. Я купував 1205 рівень, щоб відкрити всі фразочки, і розпилював зайві имморталки і CC сети, щоб підібратися ближче до 2k, а потім купував залишилися рівні, щоб дійти до Рошана. Тепер це просто неможливо. Жадібні Valve хочуть, щоб ти купив всі додаткові рівні. Так що я пропущу Рошана в цьому році. Хоча вони мені все одно не надсилають фігурку (я все ще чекаю Рошана з 2017 і 2018 років). · Згоден. В минулому році я купив стандартний 1 рівень з BP і все одно дістався до 650 з допомогою гринда, ставок, досягнень, квестів, предиктов, але більша частина моїх рівнів прийшла саме з розпорошених имморталок. А тепер я розчарований, що вони прибрали цю функцію. — Хіба не очевидно, що Valve спеціально хочуть зупинити такий розвиток подій? Вони хочуть твоїх грошей. · Раніше потрібно було 10-15 имморталок, щоб отримати іншу имморталку. Після 2k рівня — п’ять. Тепер тобі потрібно всього 4 для нової прокрутки.

Призовий TI9 вже більше $10 млн

Поки йшов самий насичений день мейджора, багато пропустили важливу новину — призовий фонд TI9 перевалив за $10 млн менше ніж за 4 дні. Та де там всі голосують гаманцем проти лукавої політики Valve?

· З точки зору культури, китайці більш відкриті ідеї витрачати гроші на ігри. Це як витратити їх на випивку, тільки з більш тривалим ефектом. І нам дуже подобаються скіни і рівні. Це наша найбільша слабкість — рівні. Якщо чого-то є рівні, ми хочемо їх підняти. Але нічого з цього не мало б значення, якби ми не любили дота. Сподіваюся, що усі, хто приїдуть в Шанхай, добре проведуть час. Це кльовий місто. · Усі говорять про Китай, але в цьому році в Battle Pass повно цікавого лайна. У минулому році був лише палець Lion і якісь зелені имморталки, а в цьому наче 4 аркани. · Battle Pass > бойкот. Голосуйте гаманцем, драма з Kuku і ось це все. — Не хвилюйтеся, драма з Kuku повернеться в меню, коли TNC пройдуть на TI (якщо пройдуть). · Це все з-за аркани на Shaker і особистості Invoker. Всі піднімаються до 350. — І коли ти вже 350, ти замислюєшся про те, щоб качнути ще сотню до сету на Axe. А там вже аэгис на півдорозі — ти ж завжди хотів цю штуку. · Справа в тому, що 4 головні позначки не так дороги, і єдину доступну зараз вони поставили в самий кінець (Axe на 405), що змушує людей хотіти гойднутися прямо зараз. Так що я не впевнений, що після перших двох тижнів він буде підніматися також швидко, бо стимулів качати рівень більше немає. — Люди кажуть, що кожен рік.

· Чесно кажучи, я здивований, що призовий зростає так рано. Доту не стала популярнішою, але якимось чином люди витрачають на неї гроші кожен рік. У когось є теорії, чому так? — Звичайні гравці стали старше, може, побудували кар’єру і тепер можуть витрачати більше, ніж коли були молодшим.

Решаффл в Chaos Esports

Ще під час мейджора організація Chaos пішла на несподівані зміни. Команду залишили двоє бразильських гравців, w33 вирішив взяти перерву, щоб відновити здоров’я, а сам клуб вирішив згорнути діяльність в Бразилії… і відправитися в Європу! І все це дивлячись на те, як у топ-8 мейджора входять 4 європейські команди. Склад Chaos поповнили Gunnar, MiLAN і Khezu. Але перший млинець вийшов глевким — команда не вийшла з відкритих кваліфікацій на EPICENTER.

· «Ми все ще любимо південноамериканських фанатів, але логістика в Бразилії виявилася набагато складніше, ніж ми очікували, незалежно від ситуації в команді». Звучить як ніби вони візьмуть гравців не SA і будуть грати кваліфікації в іншому регіоні? Дивно, враховуючи, що вони все ще фаворити кваліфікації на TI в SA. — Вони сказали, що будуть грати в Європі. · Удачі пройти кваліфікацію в Європі. Це просто смішно. Вистачить і далі набивати цей регіон. Ну або дайте їм більше слотів. · Вони змінюють регіон з легкій SA на жахливу Європу? — Складно буде пройти на наступний мейджор, але якщо OG та Liquid зачепляться за топ-12 DPC, немає причин думати, що вони не здатні зібрати склад, який може обіграти Alliance, TFT і хто там ще буде претендувати на слот. · Мені одному здається, що це найбезглуздіша зміна складу в історії? Вони виганяють свого зоряного оффлейнера і переїжджають в набагато більш складний регіон? Що ж може піти не так? Ця команда просто розвалиться, коли не зможе потрапити на TI. А вони були кумедними. · Впевнений, що проблема в тому, що вони не дали Kingrd грати на його улюбленої четвірці. Але звичайно, треба його кикнуть.

· А потім Misery кикнет hfn заради Envy. А потім ми всі знаємо, що станеться. — Крім мемів, Misery ненавидить EE, так що я сумніваюся, що це відбудеться. — Тоді EE кикнет і Misery. · Я просто роботяга, не про-гравець. Ще я знаю, що у Khezu неймовірні знання про доті. А ще він завжди грає, як ніби це його робота. Як ніби це не змагання. Йому не вистачає спраги крові. · Мені здається, що у цієї команди є потенціал. Сподіваюся, вони будуть триматися разом, і ми побачимо розвиток Gunnar. — Розвиток? В європейських квалах? Єдиний шлях розвитку для європейських гравців — це поїхати в NA або SA. · Ця команда виглядає так, як ніби могла б пройти американську кваліфікацію.

Арт тижня

Більшість художників на цьому тижні закінчують свої роботи до скрині collector’s Cache. Але хтось надихнувся вже вийшли имморталками.

Моменти тижня

Цей мейджор запам’ятається глядачам двома хайлайтами. По-перше, це зміна царя гори в Evil Geniuses. На тому ж хайграунде в цей раз застряг Sumail.

Ну і, звичайно ж, більше рампага від Miracle у фіналі мейджора.

Реклама