Гравець Natus Vincere в Apex Legends: «Мені імпонує сцена CS:GO — нескінченну кількість LAN-турнірів і самий справжній кіберспорт»

Новачок складу Natus Vincere по Apex Legends Артем pkmk Нечаєв розповів, що повинні зробити розробники для розвитку кіберспортивної сцени «королівської битви». В інтерв’ю командному сайту Нечаєв також поділився думкою про героїв і гвинтівках, які потребують переробки.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Про необхідних діях від розробників Apex Legends

«У першу чергу — почути професійне ком’юніті Apex. Вже давно існує “дискорд”-сервер, в якому можна поцікавитися, що варто додати і як це подати. Пабстомп-турніри нудні і мають великий фактор рандома. Людям потрібен компетитив Apex, а йому — лобі.

Мені імпонує сцена CS:GO, нескінченна кількість LAN-турнірів і самий справжній кіберспорт. Я був би не проти, якби Apex йшла таким стопах!».

Про силу і баффе героїв

«Для мене сильний герой — це в першу чергу той, який вносить максимальну користь саме в командну гру, при цьому лише другорядне значення має його соло-потенціал. Отже, найбільшими героями я вважаю: Wraith — чия кінцева здатність універсальна і не має аналогів; Pathfinder — з можливістю вертикального пуша з командою і шансом зайняти невигідну для позицію опонента; Bangalore — з універсальними смоками і ультимативній здатністю, розрахованої як на потенціал-пуш, так і на деф. У плані баффі відмінним рішенням буде підняти силовикам незначний мувспид, за рахунок чого вони будуть мати невелику перевагу в файтах, або, звичайно, просто зробити їм нормальні модельки (не як у Pathfinder, будь ласка, пофиксите вже це ASAP)».

Про гвинтівках

«Новий Longbow — це щось, чого не повинно бути в грі в такому вигляді, в якому він є. Здорово, що важливість гвинтівок вирішили все-таки підняти у грі, але шалена скорострільність, яка в сукупності робить його сильніше того ж Kraber, це саме по собі абсурдно. А також розробникам слід звернути увагу на зламаний чок Peacekeeper».

Natus Vincere відкрили склад за Apex Legends на початку квітня. Крім Нечаєва в команду входять Олексій Cypher Янушевський і Микита clawz Марчинский.