Хто першим дізнається про переможців «Інді-битви»?

Здається, всі ми зробили все, що могли. Незалежні розробники представили свої майбутні і майже завершені гри. Відразу два компетентних журі відібрали найкращі з заявок — їх вийшло набагато більше, ніж ми очікували! — і оцінили перспективність проектів. А всі наші читачі проголосували за ті, які охоче пограли б.

Залишається дізнатися, яка з п’ятнадцяти представлених ігор стане переможцем масштабного проекту «Інді-битва». І результат з нетерпінням чекають не тільки розробники, які можуть отримати такі не зайві 300 тисяч рублів. Адже у багатьох з учасників голосування напевно з’явилися свої улюблені проекти!

Ігроманія, LG Electronics і всі так чи інакше задіяні в проекті дізнаються про підсумки конкурсу прямо на ваших очах. Адже підводити їх ми будемо в прямому ефірі.

Що найкраще для гравців і розробників? Монітор LG Ultrawide 34WK95U-W з HDR-ефектом, непомітною рамкою і широким кутом огляду! Проект на ньому постане у вирішенні 4К, в розширеному колірному діапазоні nano-IPS, з підтримкою новітніх технологій DisplayPort 1.4 і Thunderbolt 3.

Завтра, 30 травня, о 16:00 за московським часом на нашому каналі Twitch розпочнеться пряма трансляція, присвячена проекту «Інді-битва». Ви дізнаєтеся, скільки балів набрала кожна з робіт (нагадаємо, що ми підраховуємо бали за складною формулою, щоб мінімізувати накрутки). Ви почуєте, як прокоментували проекти члени професійного журі, представники ігрової індустрії.

Після цього ми назвемо проекти, що стали переможцями. Посяде перше місце, нагадаємо, приготовлена премія в розмірі 300 тисяч рублів. А того, хто зовсім трохи поступиться призеру, дістанеться UltraWide-монітор LG UltraWide 34WK650. Ще один монітор LG 29WK600-W, ми розіграємо між усіма, хто брав участь у голосуванні.

А поки ми всі чекаємо оголошення підсумків спецпроекту «Інді-битва», можна ще раз переглянути спецматериалы, які ми приготували за допомогою школи комп’ютерних технологій Scream School. Завдяки їм ви дізнаєтеся, як стати геймдизайнером, навчитеся відрізняти хороший рівень від поганого і спонимать, як виникає ефект занурення.

Не забудьте підключитися до завтрашньої прямої трансляції. Адже ви хочете якомога швидше дізнатися, чи не вам дістався UltraWide-монітор LG 29WK600-W!

Готовий до «Інді-битві»! | Про монітор LG 34WK95U-W | Що таке LG UltraWide?

Реклама