Гіганти в світі VR: у бойовику Swords of Gargantua почалося відкрите тестування

Японська студія Yomuneco працює над багатокористувацьким проектом для віртуальної реальності. У бойовика Swords of Gargantua поки немає точної дати релізу. Але власники шоломів Windows Mixed Reality, Oсulus Rift або HTC Vive вже зараз можуть познайомитися з незвичайними битвами.

Автори Swords of Gargantua почали глобальне відкрите тестування гри. Всіх охочих запрошують приєднатися до Discord-каналу гри, там вони отримають інструкції про те, як потрапити на тестовий сервер.

Дія Swords of Gargantua відбувається в світі, населених расою велетнів. Гравці поодинці і в командах по четверо вступають в сутичку з велетнями. І найвправніші і стійкі з них зможуть поборотися з ватажком недругів, потужним титаном Гаргантюа.

Особливістю гри розробники називають реалістичні бою на мечах. Вони приділяють особливу увагу бойовій системі і того, щоб тактильний зворотний зв’язок була максимально точною. Для цього була розроблена система зіткнень. Гравці дійсно зможуть відчути себе середньовічним воїном.

Гравець, який у процесі відкритого бета-тестування запрацює максимальна кількість балів, отримає нагороду. Нею стане відеокарта Geforce RTX 2080.

Реклама