«Я — це те, чим повинні були стати Immortals». KNg ностальгує за минулим часам

Віто kNgV – Джузеппе порівняв ENCE eSports зі своєю колишньою командою Immortals. На думку кіберспортсмени, фінський колектив нагадує йому про бразильської п’ятірці, яка грала у фіналі PGL Major Kraków 2017.

O ence é a immortals que continuou

— Vito Giuseppe (@kngvito) May 11, 2019 ENCE — це те, чим повинні були стати Immortals

У 2017 році kNg грав за Immortals разом з Енріке HEN1 Телесом, Лукасом LUCAS1 Телесом, Рікардо boltz Прассом і Лукасом steel Лопесом. На першому ж мейджоре команда дійшла до фіналу, де поступилася Gambit Esports, хоча розгромила її на першій карті. Після цього колектив потрапила в низку скандалів, з-за чого кістяк ростеру (HEN1, LUCAS1 і kNg) покинув організацію, а потім клуб розлучився і з рештою киберспортсменами.

У грудні 2017-го HEN1, LUCAS1 і kNg увійшли до складу 100 Thieves: за гравцями залишився слот на мейджоре, однак гравці не змогли відвідати чемпіонат з-за візових проблем. Після цього сталася знаменита полеміка між kNg і Данканом Thorin Шилдсом, що коштувало бразильцеві місця в команді, а вже в кінці січня 2018-го мультигейминг розпустив склад і пішов з дисципліни.

Зараз HEN1, LUCAS1, boltz і steel виступають за Luminosity Gaming, а kNg — за INTZ eSports. Поки їх колективи не вважаються претендентами на перемогу в чемпіонатах, а в рейтингу HLTV.org вони займають 32-е і 44-е місця відповідно.