Додаток YouTube Gaming закриється в кінці травня

Команда відеохостингу YouTube назвала точну дату закриття YouTube Gaming. Самостійне ігрове додаток перестане працювати 30 травня.

Ми запустили YouTube Gaming як окремий додаток для геймерів, де ми випробували нові функції, грунтуючись на відгуках ігрового співтовариства. Ми хочемо продовжувати будувати більш міцний будинок для спільноти, процвітаючого на YouTube, — йдеться в заяві.

Сервіс буде інтегрований в основний додаток із запущеним ігровим центром, який вже здебільшого замінив скасовану розробку. Команда також оголосила про об’єднання підписок YouTube і YouTube Gaming, хоча користувачі, очевидно, втратять список збережених ігор.

YouTube Gaming був запущений в 2015 році. Розробники просували новинку як спосіб поліпшити враження від стримов і не допустити відображення непотрібного контенту для шанувальників ігор. Автори також використовували сервіс в якості випробувального полігону для тестування таких функцій, як членство в каналах і темний режим. Однак з-за низького числа користувачів команда прийняла рішення закрити YouTube Gaming і перенести всі напрацювання в головну програму.