DeKay: У ESL та RFRSH виникли розбіжності щодо дати проведення турнірів

ESL і RFRSH Entertainment не можуть прийти до угоди по датах проведення турнірів по CS:GO у грудні 2019 року. Про це повідомив інсайдер Ярек DeKay Льюїс з посиланням на джерела, близькі до компаній. Представники ESL і RFRSH не коментували інформацію.

За даними Льюїса, RFRSH затвердила дати проведення BLAST Pro Series Global Final на неназвані вихідні грудня, а ESL пізніше поставила свій чемпіонат на ці ж числа. Льюїсу повідомили, що дискусії щодо дат тривають, але компанії далекі від вирішення ситуації.

Джерела, близькі до ESL, пояснили інсайдеру, що в грудні 2018 року представники RFRSH затвердили одні дати і вибрали «резервні» для проведення чемпіонату в грудні 2019-го. ESL зв’язалася з конкурентом і домовилася про проведення LAN-фіналу Pro League Season 10 «резервні» числа. У квітні 2019-го представники RFRSH знову зв’язалися з ESL і уточнили, що у них виникли проблеми з початковими датами, тому їм теж потрібні «резервні».

Подробиці десятого сезону ESL Pro League ще не відомі. З 18 по 23 червня 16 команд позмагаються за $750 тис. на LAN-фіналі дев’ятого сезону, який пройде у Франції.

Протягом 2019 року учасники BLAST Pro Series будуть набирати бали за підсумкові місця на чемпіонатах серії. Найкращі чотири команди потраплять на заключний турнір сезону (Global Final), де розіграють $500 тис.