Ceh9 про перехід NEO в FaZe: «Склад треба омолоджувати, а вони вирішили навпаки»

Коментатор і тренер Арсеній ceh9 Триноженко розкритикував заміну Даурена AdreN Кыстаубаева на Філіпа NEO Кубски у складі FaZe Clan по CS:GO. На його думку, команді потрібно було взяти молодого гравця, а замість цього вона зробила ставку на досвід.

Арсеній ceh9 Триноженко:

«NEO пішов замість AdreN в FaZe — якщо чесно, я далі не вірю в FaZe. Тобто я не вірив, що так і не вірю. Хлопці взяли NEO, тому що їм потрібен клан-лідер; тому що NiKo, походу, [втомився]. Якщо ви пам’ятаєте, NEO у своїх складах був капітаном періодично: вони з TaZ ділили постійно пальму першості, і у результаті те NEO, то TaZ керували, а в свій час ще kuben намагався бути капітаном. У підсумку NEO повертається — при цьому не до кінця зрозуміло, в якій він формі. І його зараз беруть не остаточно, його будуть пробувати, його будуть тестувати. Таке рішення, якщо чесно… Я б дав ще час AdreN. Я його не захищаю, але мені здається, що тут не все очевидно. NEO, звичайно, красень мегаопытный, але це ні про що. Склад треба омолоджувати, а вони вирішили навпаки. FaZe починають нагадувати команду старичків».

NEO став тимчасовим капітаном FaZe Clan 13 травня; він замінив AdreN, який був стендином з січня 2019 року. Гравець виступить за команду на найближчих турнірах.

Реклама