BBC показала, як робили першу GTA

Гра Grand Theft Auto, що вийшла в 1997 році з-під крила DMA Design, давно стала культовою, породила цілий жанр, призвела до створення Rockstar Games. Її п’ята частина до цих пір продається нарівні з ААА-новинками, а от термін «клон GTA» давно не актуальний: навіть імітатори встигли еволюціонувати до повноцінних світів.

Канал BBC знайшов у своїх архівах унікальну відеозапис. Рорі Селлан-Джонс, британський журналіст BBC News, в 1996 році побував в офісі DMA Design. Він показав, як йде робота над новим проектом після успішного виходу Lemmings. Знайомі з Grand Theft Auto без проблем її дізнаються, як по фрагментах ігрового процесу на екранах, так і по величезній карті міста на столі.

В цей день у 1996: Рорі Селлан-Джонс займався тим, що відволікав розробників нової гри під назвою Grand Theft Auto. GTA у 1996 році не вийшла. Ну спасибі, Рорі!

Grand Theft Auto дійсно збиралися випустити в червні 1996 року, але замість цього вона вийшла лише в 1997. Але сталося це зовсім не з вини британського журналіста: простіше перерахувати гри Rockstar Games, які вийшли в призначений термін.

Докладніше про те, як йшла робота над GTA, розказано в книзі Девіда Кушнера — Jacked: The Outlaw Story of Grand Theft Auto. Ми публікували уривки з неї, якраз відносяться до цього періоду історії Rockstar Games.

Реклама