Автори Metro: Exodus розповіли про сюжетних доповнення

Deep Silver і 4A Games представили план з випуску доповнень з сезонного пропуску Metro: Exodus. Всього буде дві сюжетні добавки — перша вийде вже влітку, тоді як друга з’явиться тільки на початку 2020 року.

Опис обох доповнень частково містить спойлери основної гри, тому їх не варто читати тим, хто не завершив проходження «Результату».

Перше сюжетний DLC називається «Два полковника» — воно присвячене історії полковника Хлєбнікова, який у переддень Нового року закінчує завдання в новосибірському метрополітені, щоб встигнути на свято повернутися додому до свого синові Кирилу.

Однак підземна життя під загрозою — гниль активно заповнює тунелі, атаки мутантів посилюються, а запаси «зеленки» для захисту від радіації вичерпуються. Щоб не померти, лідерам новосибірських вижили належить вжити рішучих заходів.

Розробники обіцяють, що додаток являє собою класичне «Метро» з лінійними локаціями і ставкою на оповідання. Разом з цим з’явиться нова зброя — вогнемет.

Друге доповнення — «Історія Сема» — навпаки дасть вдосталь розім’яти ноги. Його дія відбувається у Владивостоці, а головним героєм стане американець Сем, який бажає повернутися додому в США до своєї сім’ї.

У спробі знайти шлях додому герой покидає «Аврору» і добирається до Владивостока, де йому належить привести в робочий стан портові споруди, щоб відправитися на інший континент.

Владивосток буде відкритим рівнем, який гравці зможуть вільно вивчати.

Metro: Exodus вийшла 15 лютого на PS4, Xbox One і РС. Зараз шутер бере участь у мегараспродаже Epic Games Store, де його базове видання можна придбати за 849 рублів, а версію з сезонним пропуском через 2349 рублів.