Анонсована Minecraft: Earth — мобільна гра доповненої реальності

Microsoft у рамках десятиліття Minecraft анонсувала новий проект — Minecraft: Earth. Це мобільна гра доповненої реальності, де гравці можуть «майнкрафтовизировать» світ навколо себе завдяки смартфону в руках.

За словами журналістів Game Informer, встигли спробувати новинку, геймплей ділиться на два основних сегменти:

Перше — вивчення карти, де в реальному світі можна знаходити завдання, виконання яких розблокує різні предмети для будівництва. До того ж, судячи з усього, саме тут належить битися з монстрами (як знайомими, так і новими), знаходити ресурси тощо.

Друге, власне — будівництво. Причому в цьому режимі гравець починає один — ніхто не може безцеремонно вторгнутися до нього, почавши руйнувати або доповнювати ваші творіння. Тим не менш, грати з друзями можна, але їм треба прийняти спеціальне запрошення від користувача.

Як відзначає Microsoft, це повноцінний Minecraft, тільки в доповненої реальності — з нього не прибирали будь-яких функцій або особливостей.

Вже зараз можна записатися на раннє тестування умовно-безкоштовного проекту, яке пройде на Android (потрібен 7.0 і вище) і iOS (потрібен 10 і новіше). За участь гравці отримають унікальний земляний скін для Minecraft Earth і Minecraft Bedrock.

Реклама