Абай Hobbit Хасенов: можливо ви побачите мене в американській команді

Професійний казахстанський гравець в CS:GO Абай Hobbit Хасенов розповів про свої плани щодо подальшої кар’єри. Він повідомив, що ймовірно продовжить кар’єру в США.

«У мене з’явилися 2 крутих варіанти! Можливо ви побачите мене в Америці! Все вирішиться протягом тижня, і можливо я полечу. Я отримав хорошу пропозицію. Зараз поки що думаю, але при цьому не хочу втрачати можливості. Скажімо, є два варіанти з Америки: одна є в ТОП-30, іншого нема в ТОП-30. Я лечу додому, і гарненько подумаю.

Просто поділюся що без команди я не буду. На мені велика відповідальність, тому що у мене є сім’я, і відповідно її потрібно перевозити. Якщо я обираю Америку, то залишуся там як мінімум на 1,5-2 роки! Є ще один варіант, який мені подобається, але все поки що вирішується», — написав Хасенов у «ВКонтакте».

Абай Hobbit Хасенов здобув популярність після гри за Gambit Esports. У складі команди він виграв DreamHack Winter Open 2016, DreamHack Austin 2017, PGL Major Krakow 2017 і зайняв ряд інших призових місць.

З листопада 2018 року він перейшов в HellRaisers. Кращими досягненнями в новій команді стало 12-14-е місце на IEM Katowice Major 2019, 9-12-е ESL Pro League Season 8 і друге на WePlay! Lock and Load. З квітня кіберспортсмен покинув основний склад і перейшов у запас.