Windows Central: Borderlands 3 може отримати кроссплей?

Реліз Borderlands 3, яку розробляє студія Gearbox, очікується 13 вересня. Але задовго до цього з’являються все нові витоку про новинку. На сторінці гри в Microsoft Store на короткий час з’явився тег «Cross-platform co-op», який недвозначно вказує на можливість спільної гри між користувачами Xbox One і PC.

Його швидко видалили, однак скріншот вже потрапив у мережу. При цьому зазначимо, що офіційно кроссплей не був заявлений розробниками. Але засновник і президент Gearbox Рэнди Питчфорд пару днів тому натякав на цю можливість.

Чого б це ні коштувало, за винятком рішень 2K, я і команда Gearbox дуже зацікавлені в кроссплатформної грі. Ми вважаємо, що багатоплатформенна підтримка є обов’язковою умовою, а лідерство Epic з кроссплатформної підтримкою допомагає нам у цьому. 3/3

Втім, не виключено, що це було однією великою першоквітневим жартом. Зрештою, багато розробники, профільні ЗМІ та компанії активно жартували в цей день. Або ж це була проста помилка. Тому рекомендується ставитися до цієї інформації з обережністю.

Реклама