Василь Ломаченко звернувся до вболівальників та хейтерам

Успішно захистивши титули в бою проти екс-чемпіона світу з Британії Ентоні Кроллы (34-7-3, 13 КО), володар титулів WBA і WBO в легкій вазі (до 61,2 кг) українець Василь Ломаченко (13-1, 10 КО) звернувся до вболівальників допомогою своєї сторіночки в Instagram.

Нагадаємо, Василь нокаутував Кроллу на першій хвилині 4-го раунду, і цей бій, що відбувся 12 квітня в Лос-Анджелесі (США), є найкоротшим у професійній кар’єрі українського чемпіона.

«Ну, що чергова сторінка написана, хотів висловити великі слова подяки команді LOMA: Папаченко — мозкового центру команди, Эгису Климасу — людині, яка робить все замість мене у моєму спортивному житті, крім тренувань, Андрію Колосову — ще одного генія в цьому спорті, який працює з моїм комп’ютером на плечах і постійно оновлює прошивки, Саїду — за все ,що він робить від свого великого серця для команди, а найголовніше за його позитивний настрій в будь-якій ситуації, Філіпу Плейну — за те, що довірив мені стати обличчям Billionaire International, я не підведу; Расс Анберу — людині, яка дбає про моїх руках; звичайно ж вам величезна подяка, мої фанати і хейтеры, я вас особливо люблю. Ну і звичайно я б не відбувся, як атлет, без підтримки моєї улюбленої сім’ї, ми і є команда LOMA».

— Репортаж про бій Ломаченко-Кролла — Відеозапис бою Ломаченко-Кролла — Огляд і кращі моменти бою Ломаченко-Кролла: відео

Подивитися цю публікацію в Instagram

????Ну ,що чергова сторінка написана ,хотів висловити Великі слова ПОДЯКИ команді LOMA #papachenko мозкового центру команди ,@klimasmanagement Людина яка робить все замість мене у моєму спортивному житті,крім тренувань???? @koloss17 ще один геній в цьому спорті АБ який працює з моїм комп’ютером на плечах і постійно оновлює прошивки @saidtaghmaoui за все ,що він робить від свого великого серця для команди,а найголовніше за його позитивний настрій в будь-якій ситуації , @philippplein за те ,що довірив мені стати обличчям @billionaireinternational я не підведу , @russanber людина яка дбає про моїх руках,звичайно ж вам величезна подяка мої фанати і хейтеры я вас особливо люблю ????Ну і звичайно я б не відбувся як атлет без підтримки моєї улюбленої сім’ї , Ми і є команда LOMA Well, last night the following chapter has been written. I just wanted to express my words of GRATITUDE to LOMA #papachenko team – the team’s brain center @klimasmanagement – a person, who’s in charge of every single thing and everything is doing instead of me in my sports career, except of the training time????; @koloss17 – another genius in this sports – AB, who’s working with my intellectual on my mind shoulders, constantly updating insertions in my brain, to @saidtaghmaoui – for everything he’s doing for the team from the bottom of his big heart, and most of all for his positive attitude in any situation and every case, to @phillipplein – for trusting me becoming a face of @billioonaireinternational – I won’t let you down!@russanber the person who takes good care of my hands @venum good quality of apparel and boxing equipment @vortexphoto who brings life moves with his pictures in history. Countless thanks to all of my fans, of course; it goes without saying that I love you guys, and especially to my haters – love you too????. And, essentially, to my beloved family, without which I wouldn’t be realized as an athlete. WE ARE THE TEAM – TEAM LOMA

Публікація від LOMA (@lomachenkovasiliy)

13 Квітня 2019 в 12:25 PDT

Щоб не пропустити найцікавіші новини зі світу боксу і ММА, підписуйтесь на нас в Youtube, Facebook і Twitter.

Реклама