В Star Wars: Knights of the Old Republic 3 гравці б переслідували давніх ситхів

В інтерв’ю VG247 провідний сценарист Star Wars: Knights of the Old Republic 2 Кріс Авеллон розповів про те, що Obsidian планувала взятися за третю частину, присвятивши її полюванні на стародавніх ситхів.

Після релізу другої частини команда майже відразу почала займатися опрацюванням концепції продовження, оскільки з самого старту представляла історію Дарта Ревана як трилогії.

Працюючи над KotOR 2, ми натякали на те, що під час подій гри займався Дарт Реван. Він не завжди хаотично і нерозважливо розносив все. У нього був масштабний план, оскільки над галактикою нависли небезпечна загроза.

Кріс Авеллон

Гравці б вирушили слідами Ревана, борючись з давніми ситхами, які були набагато могутніше і жахливіше «звичайних» темних владик ситхів, які також з’являлися в сюжеті.

Розробники хотіли ближче «познайомити» гравців з давніми ситхами — заглибитися в особисту філософію, історію, характер і джерела могутності кожного. Деякі з них були настільки могутніми, що управляли цілими ділянками галактики.

У кожному світі, куди приходив гравець, завжди були жахливі і виразні наслідки присутності кожного стародавнього сітха — оточення говорило саме за себе.

Це був би грандіозний і епічний фінал трилогії. «Стара республіка» існує, але у нас просто не було можливості зробити висновок.

Кріс Авеллон

Тим не менш, Дарт Реван повернувся в Star Wars: The Old Republic, створенням якої займалася BioWare і сценарист оригінальної Knights of the Old Republic Дрю Карпішін.

Авеллон не знає, чому LucasArts в підсумку відмовилася від розробки проекту. Можливо, всередині компанії була своя команда, яка хотіла зайнятися «Лицарі Старої Республіки». Можливо, продажу другій частині були недостатньо високими.

Хоч Кріс Авеллон і не попрацював над Knights of the Old Republic 3, він доклав руку до сюжету і сценарію Star Wars Jedi: Fallen Order. Світова прем’єра сюжетного бойовика Respawn відбудеться через кілька годин, о 21:30 МСК.

Реклама