В Росії почали пропонувати Xbox по підписці

У Росії стартувала програма Xbox Forward, яка дає можливість користуватися консолями Xbox One за щомісячну плату. Оператором стала компанія Forward Leasing, сервіс запущений на майданчику Підпишись.рф.

У рамках програми можна отримати консолі Xbox One S і Xbox One X за 990 і 1490 рублів на місяць відповідно. В щомісячну плату вже включена підписка Xbox Live Gold, яка дозволяє грати в багатокористувацьких режимах, а також відкриває доступ до щомісячних безкоштовних ігор та ексклюзивним знижкам.

Процес підписання договору відбувається онлайн. Як обіцяють організатори, розгляд займає одну хвилину. Після схвалення заявки консоль буде доставлена клієнта у зручний час.

Платежі можна проводити з будь-яких банківських карт в особистому кабінеті на сайті підпишись.рф. Договір розрахований на 25 щомісячних платежів, але у клієнта є можливість в будь-який момент оплатити залишкову вартість і викупити консоль.

Xbox також можна повернути, внісши невелику плату за повернення: на даний момент така опція доступна в 15 містах Росії, але вже до кінця квітня географія центрів повернення розшириться до 50 міст.

Реклама