Витік: партнери AMD можуть розповісти про відеокартах Navi у квітні

Видання Wccftech повідомляє, що 23 квітня очікується саміт партнерів компанії AMD. І деякі з них у ході заходу можуть повідати новини про десктопних процесорах Ryzen 3000, а також про графіку Navi.

Поки що залишається лише припускати, що можуть розповісти на саміті. Можливо, це будуть просто засудження нового заліза або які-небудь чіткі терміни виходу. Не виключено, що учасники заходу розкриють деякі специфікації. Однак навряд чи варто очікувати повноцінного анонсу.

При цьому зазначимо, що «червоні» зараз однозначно знаходяться попереду. Intel поки ніяк не може вирішити проблеми з переходом на 10-нанометровий техпроцес, а NVIDIA «загрузла» на 12 нанометрах. Якщо AMD зуміє в цьому році вивести на ринок настільні процесори 3000-ї серії і нову графіку, то можна сказати, що в короткостроковій перспективі вона перемогла.

При цьому зазначимо, що ряд виробників вже готує материнські плати по Ryzen 3000, хоча точних термінів появи нових CPU поки немає. Однак, враховуючи динаміку, їх залишилося чекати недовго.

Реклама