Турнір Warface Syndicate завершиться LAN-фіналом

Наближається до завершення турнір Warface Syndicate. І його фінальний етап пройде 28 квітня в московській Yota Arena. В LAN-фіналі зустрінуться найсильніші колективи.

За звання чемпіона турніру Warface Syndicate: PTB League і призовий фонд у 2,5 мільйона рублів позмагаються команди Plink.gg, Repulse, Young і AG. За кубок жіночої ліги Warface Syndicate змагатимуться зоряні жіночі команди WonderWomen і 2easy4l.

Відвідувачі заходу зможуть не тільки повболівати за найсильніших гравців і побачити виступ кращих команд Warface. Їх чекають фото та автограф-сесії з відомими видеоблогерами, киберспортсменами і запрошеними гостями. Гості турніру зможуть поспілкуватися з розробниками і отримати гарантовані призи від команди Warface. І, звичайно ж, у них попереду безліч нових знайомств з однодумцями.

Щоб потрапити на захід, треба купити квиток, вони бувають чотирьох типів, від 500 рублів за звичайний до 3000 рублів за Супер-VIP. Компанії з чотирьох чоловік можуть придбати один командний квиток. Квитки продаються на сторінці турніру, а також на сайті і в касах kassir.ru.

Відвідувачі турніру отримають цінні внутрішньоігрові подарунки — зброю і броню серії «Синдикат». Заодно вони «закриють» спеціальні внутрішньоігрові досягнення: «Я бачив фінал!» і «своя людина».

Реклама