Роман Дворянкін: у поточних гравців по CS:GO є час поекспериментувати

Генеральний менеджер команди Virtus.pro Роман Дворянкін розповів про причини змін у складі організації по CS:GO. За його словами зірковий склад VP підкосило декілька поразок на змаганнях.

«Проблеми всередині нашого класичного складу, золотої п’ятірки до 2017 році стали проявлятися ще сильніше. Було зрозуміло, що хлопці вже, на жаль, не тягнуть. Я розраховував на те, що процес піде швидше, коли ми в січні 2018 року почали заміни, поміняли TaZ. В березні цього ж року, коли ми тільки замінили TaZ, поїхали на перший великий турнір і в фіналі програли Mousesports. Потім у нас був прикро програний фінал в Шанхаї на CS:GO Asia Championships у червні 2018 року. Пройди ці два турніри трохи по-іншому… Можливо, хлопці не втратили б так сильно віру в себе і все було б інакше.

Другий момент, який треба розуміти: якщо ми подивимося на тих же ENCE, які зараз вистрілили, то командам потрібно як мінімум півроку, щоб зігратися і відбутися. Зараз у хлопців є час поекспериментувати, подивитися. Ми підписалися на ті ж онлайн-ліги, в яких ми раніше просто не хотіли брати участь через їх не самого високого статусу — тільки з-за того, аби хлопці мали змагальну практику, щоб ми розуміли, які зв’язки працюють», — розповів Дворянкін в інтерв’ю «Канобу».

Virtus.pro зберігала складу по CS:GO з 2014 по 2018 рік. Організацію покинули Ярослав pashabiceps Яжомбковски, Філіп NEO Кубски і Віктор TaZ Войтас. Від легендарного складу залишилися Павло byali Белиньски і Януш Snax Погорельски. До них приєдналися Михайло MICHU Мюллер, Міхал snatchie Рудцки і Арек Vegi Навойски.

Реклама