Світ «Ігри престолів» перенесли на карту 2ГІС

Для всіх шанувальників серіалу «Гра Престолів» 2ГІС разом з Amediateka Home of HBO випустив детальну інтерактивну карту Семи Королівств і Вільних міст Вестерос і Эссоса російською мовою. Карта доступна на сайті https://2gis.ru/game_of_thrones і в додатку 2ГИС для iOS і Android. Подивіться, як далеко насправді Стіна від Королівської гавані, який шлях довелося подолати армії Бездоганних і якісь володіння у чільних будинків Семи Королівств.

На вкладці «Цікаве в Вестеросі і Эссосе» можна знайти тематичний путівник — де влаштовують найкращі битви сезону, в яких містах бездоганний шопінг та що треба знати, якщо вирішили стати братом Нічного Дозору.

У картки місць Вестерос і Эссоса можна додавати відгуки. А також дивитися, що думають про замки, морях і лісах інші — в тому числі герої «Гри престолів».

Щоб перейти на карту всесвіту «Ігри престолів» натисніть на спливаюче вікно в правому куті карти 2ГІС в онлайн версії, а в мобільному додатку потрібно буде завантажити карту Вестерос і Эссоса, вибравши її в списку міст.

На правах реклами

Реклама