Хідео Кодзіма знявся в трейлері серіалу

Данський кінорежисер Ніколас Віндінґ Рефн працює над кримінальним серіалом Too Old to Die Young («Занадто старий, щоб померти молодим»). Перший повноцінний трейлер вже з’явився в мережі. І сверхзоркие глядачі помітили в ньому несподіване камео: на екрані з’явився легендарний Хідео Кодзіма.

Епізод з Кодзіма триває частку секунди (приблизно на 1:54), і його дуже легко пропустити. На щастя, на скріншотах можна розглянути в деталях самого геймдизайнера і його катану. Невідомо, чи набагато довше пробуде Кодзіма на екрані у повній версії серіалу.

Too Old to Die Young розповідає історію поліцейського з Лос-Анджелеса, який втратив свого напарника, а потім опинився в дивному і містичному кримінальному світі. Глядачам обіцяють показати, як герої перетворюються «з кілерів в самураї», що б це не значило.

Головні ролі в серіалі виконали Майлз Теллер («Дивергент»), Джена Мелоун («Голодні ігри»), Джон Хоукс («Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі»), Вільям Болдуін («Тріска») та інші. На каналі Amazon Prime показ розпочнеться 14 червня 2019 року.

Реклама