DrAmer: PGG вирішив наїхати на талановитого хлопця, коли у самого рильце в пушку

Спортивний директор Vega Squadron Георгій drAmer Фалєєв розкритикував поведінку Володимира PGG Аносова відносно Костянтина Kodos Когая з Team Empire. У своєму пості Telegram-каналі він вказав на можливу участь аналітика в договірних матчах минулого. У той же час він зазначив, що у нього немає ніяких доказів, що підтверджують провину PGG.

«Істинний Король 322 сцени замість того що-б зізнатися щодо своїх багаторічних „матчах на контору“ у всіх можливих онлайн турнірах вирішив наїхати на молодого талановитого хлопця і звинуватити того в нечесній грі (читах). Коли у самого не те що рильце в пушку, а в пір’ї по самі вуха. Найсмішніше, що про все це прекрасно знають „сильні світу доти“, які біжать підбурювати і труїти Кодоса слідом за „хохяином доти“. Але труїти вони будуть саме тих хто спалився (як їм здається), а своїх будуть і далі прикривати і разом сидіти поруч в студії аналітики і шукати нових „читаков“. P. S. Про те, що я пишу я чув мінімум 10 чоловік в період з 2011 по 2016 рік, яка дичину творилася в просерии і старсерии, де бували підставними не просто ігри, а цілі експреси на 7-8 матчів поспіль, і як „середняки сцени“ тільки цим і заробляли. Скрінів немає, і не буде, диктофонних записів теж. Тут вже „хочете вірте, хочете ні“. Сенс посту не починати розслідування і шукати зрадників батьківщини, а показати, хто намагається звинуватити і зацькувати молодого талановитого гравця», — написав Фалєєв.

Володимир PGG Аносов першим звинуватив Костянтина Kodos Когая у використанні читів. З ним згоден виробник заборонених програм. На захист мидера Team Empire висловилися аналітики RuHub Ярослав NS Кузнецов, Микита 4ce Котків і Ілля Illidan Пивцаев.

Реклама