Dexerto: Рік Фокс піде з Echo Fox через расистські вигуки на адресу співробітника від інвестора

Власник Echo Fox Рік Фокс збирається залишити організацію, як тільки йому надійде відповідне пропозицію. Причиною стало образу за расовою ознакою колишнього CEO клубу від інвестора. Про це повідомив портал Dexerto з посиланням на електронну переписку представників Echo Fox, яку надіслав анонімне джерело.

Як сказано в листі, Фокс не збирається підтримувати таку поведінку або асоціюватися з ним». Він зазначив, що «расизм — це анафема для його особистого бренду», і він «не може таке терпіти».

За даними Dexerto, причиною для догляду Фокса послужила суперечка між колишнім генеральним директором Echo Fox Джейсом Холом і неназваним представником Vision Venture Partners — інвестора організації. У листуванні з Холом, у якого є афро-американські коріння, інвестор назвав його «ніггер».

Триразовий чемпіон НБА Рік Фокс заснував організацію Echo Fox у грудні 2015 року. У різний час клуб представляли склади по CS:GO, League of Legends, Street Fighter V, Super Smash Bros., Injustice 2, Tekken 7, Gears of War, H1Z1, Vainglory і Call of Duty. У липні 2017-го президентом організації став колишній професійний баскетболіст Джаред Джеффріс.

Реклама