Sega повернеться на прилавки

Sega оголосила, коли надійде в продаж ретро-консоль зі старими іграми. Відомо, що задоволення пограти в «Соника» буде коштувати трохи більше п’яти тисяч.

Ретро-консоль Sega Mega Drive Mini надійде в продаж по всьому світу 19 вересня 2019 року. Про це компанія оголосила на заході Sega Fes 2019 в Токіо, повідомив Kotaku.

Крім дати релізу, компанія також повідомила можливі комплектації і їх вартість, а також список встановлених ігор. Так, версія з одним контролером буде коштувати близько чотирьох тисяч рублів, а з двома — близько п’яти тисяч. В японській версії на контролерах буде шість кнопок, на Захід компанія відправить трикнопкові.

Відомо, що на консолях буде встановлено 40 ігор, але поки оголошені лише 10. В Японії це будуть Sonic the Hedgehog 2, Puyo Puyo 2, Shining Force, Vampire Killer, Wrestleball, Gunstar Heroes, Comix Zone, Rent A Hero, Space Harrier II і Madou Monogatari I.

Для Європи і США список трохи відрізняється: Ecco the Dolphin, Castlevania: Bloodlines, Space Harrier II, Shining Force, Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine, ToeJam & Earl, Comix Zone, Sonic the Hedgehog,Beast і Gunstar Heroes.

Представлена версія вже друга для ретро-консолі. Фанати були незадоволені, що спочатку консоль розробляла китайська компанія AtGames.

Реклама