Розроблено програму, що дозволяє вибирати версії Minecraft для Windows 10

MrARM, активний учасник майнкрафт-спільноти, розробник безлічі унікальних додатків, включаючи лаунчер Minecraft Bedrock для Linux, розповів про те, що він розробив новий додаток — Minecraft Version Manager.

Ця програма напевно сподобається гравцям, які грають на серверах Minecraft Bedrock, використовуючи версію гри для Windows 10. І, звичайно, йому будуть раді власники ігрових серверів, які не завжди встигають оновлювати сервера відразу після виходу нової версії.

Як випливає з назви, програма є «менеджером» версій, а по факту він дозволяє користувачеві вибрати, яку версію Minecraft Bedrock йому грати.

Тут все інтуїтивно зрозуміло. Потрібно завантажити потрібну версію (кнопка «Download»), а потім натиснути кнопку «Launch».

Чесно кажучи, я вже встиг забути, що ця версія гри називалася Minecraft Windows 10 Edition Beta.

Звертаю увагу, що завантажувана версія замістить ту, яка у вас встановлена в системі. Природно, гра повинна бути куплена вами у Microsoft Store (не сподівайтеся, це не піратський лаунчер).

Крім того, якщо у вас є світи, якими ви дорожите, то, перш ніж користуватися менеджером версій, обов’язково збережіть їх у безпечному місці.

Додаток (спасибі читачеві BPS, який звернув на це увагу в коментарях):

1. Додаток працює в режимі розробника Windows (Параметри -> Оновлення та безпека).
2. Бета-версії будуть доступні тільки учасникам програми попередньої оцінки, інакше бета-версії завантажуватися не будуть.

Реклама