Нова версія Minecraft 1.9.0 (Bedrock)!

Плити! Сходинки! Таблички! Стіночки! Я хочу сказати стіни! Вибачте, я завжди дуже хвилююся, коли мова заходити про новому оновленні для Minecraft на Xbox One, Windows 10, iOS, Gear VR, Android і Ninteno Switch!

Це оновлення наповнене безліччю будівельних матеріалів, які анонсовані як частина майбутнього оновлення Села і Розбійники. Нові селяни ще не зовсім готові (вони занадто зайняті вивченням нових професій), тому це оновлення можна назвати мрією будівельника, адже в ньому дуже багато нових східців, плит та іншого!

Садівники, про вас ми теж не забули. Ви це оновлення Майнкрафте з’являться два нових квітки: конвалія і волошка синій!

Шанувальники васильків, це означає, що ви нарешті можете припинити надсилати в наш офіс мільйони листів з вимогою додати синій волошка в гру. Ваша мрія здійснилася!

Інші зміни пов’язані з новими ігровими правилами і кнопками, які приведуть вас прямо на сайт зворотного зв’язку, баг-трекер та сайт технічної підтримки. Є ще одна гаряча новинка — лаву тепер можна наливати в казани! Тільки будьте обережні, добре? Не хотілося б, щоб ваш оновлений садочок згорів у вогні…

У цьому релізі у нас є ще декілька нововведень, які сховалися в експериментальному режимі. Щоб отримати доступ до них, потрібно включити відповідну опцію в налаштуваннях світу.

Нова функціональність включає в себе скриптова движок Minecraft Script Engine.

Це оновлення стане доступним на всіх платформах протягом дня (5 лютого), тому якщо у вас його ще немає, то просто почекайте.

 

Slabs! Stairs! Signs! Swalls! I mean, walls!

Реклама