В Minecraft Java Edition буде оновлено лаунчер

Вийшла бета-версія лаунчер для Minecraft Java Edition. Як пишуть розробники в анонсі нової версії, візуально в ньому нічого не змінилося, а всі зміни торкнулися внутрішньої структури коду.

І головна зміна, судячи з усього, — це можливість запуску з лаунчер інших «майбутніх» ігор Minecraft. І в першу чергу мова йде про Minecraft: Dungeons, яка була анонсована на Minecon 2018.

Розробкою лаунчер займається Петро Мразек, який був прийнятий в Mojang для роботи над лаунчер в ще в травні. І, судячи з усього, зараз на суд широкої публіки (з проханням повідомляти про баги) представлений результат його праці.

Те, що Minecraft: Dungeons буде запускатися з того ж лаунчер, що і звичайний Minecraft, змушує замислитися про моделі поширення гри, а також про подальший розвиток лаунчер.

  • Швидше за все, буде можливість запускати демо-версії гри.
  • Лаунчер існує у версіях для Linux і macOS. Можливо це значить, що і Minecraft: Dungeons буде підтримувати ці операційні системи.
  • Minecraft: Dungeons буде поширюватися на сайті Minecraft (минаючи різні цифрові магазини).
  • Можливо, здійснити оплату за гру можна буде прямо в лаунчер.
  • Якщо гру можна буде придбати прямо в лаунчер, то значить, що наступний етап — реалізація аналога Minecraft Marketplace для Minecraft Java Edition.

Підкреслю, що це лише мої думки, які ні на чому не засновані.

Завантажити новий лаунчер можна на офіційному сайті:

 

Try the new Minecraft Launcher Beta!

minecraft.net

 

Реклама