Featured Video Play Icon

У Minecraft зросли шанси на об’єднання всього співтовариства шанувальників

Зовсім недавно компанія Sony Interactive Entertainment вирішила приєднатися до міжплатформної «вечірці» Fortnite. Це найпопулярніша гра в світі на поточний момент, а користувачі PlayStation 4 не могли грати з володарями інших консолей, на відміну від всіх інших. А раз вже прецедент був створений, то тепер настав час згадати й інші проекти, в яких Sony відмовлялася від кроссплея. Можливо, настав час?

Розробники відомих мережевих ігор цього літа критикували Sony за відмову від межплатформенного онлайну. А Microsoft і Nintendo вели пропаганду вільного мультиплеєра без обмежень по системі. З тих пір відбулося значуща подія — Sony відкрила можливість межплатформенного мультиплеєра в Fortnite під напором шанувальників. У зв’язку з цим портал Windows Central вирішив дізнатися у Microsoft про такий же опції в Minecraft, щоб, нарешті, все співтовариство могло зібратися разом.

«Ми хочемо дати геймерам можливість грати в ігри, які вони хочуть, з ким хочуть. Не має значення, робота з нашими партнерами, щоб надати незалежний від платформи онлайн в Rocket League або Fortnite, або включення кроссплея в іграх на кшталт Minecraft, ми підтримуємо нові сценарії [розвитку], які дозволяють людям грати і веселитися один з одним. Ми також хотіли б додати гравців PlayStation 4 до нашої екосистеми Minecraft, але нам поки нічого повідомити з цього приводу», — сказав представник Microsoft.

Враховуючи крок Sony, тепер це лише питання часу, коли і в інших онлайн-іграх з’явиться опція межплатформенного мультиплеєра.

Реклама