Представляємо вам Minecraft: Dungeons!

Абсолютно нова пригодницька гра, натхненна класичними іграми про підземеллях!

НОВА ГРА! УВАГА! УВАГА ГРА! УВАГА ГРА! Телефонуйте у дзвіночок відмінних новин! Вмикайте сирену радості! Підривайте новинного кріпера!

Ви вже готові слухати? Відмінно! Тому що сьогодні ми представляємо Minecraft: Dungeons — абсолютно нову гру від Mojang!

Можна сказати, що ми хвилюємося? Звичайно, не кожен же день ми анонсуємо нову гру! Minecraft: Dungeons створюється маленькою і відданою командою в Стокгольмі, Швеції. Цей проект став їх пристрастю, при його створенні вони надихалися своєю любов’ю до класичних ігор про підземеллях.

Але додамо конкретики! Що таке Minecraft: Dungeons? Це абсолютно нова гра в жанрі «action-adventure», натхненна класичними іграми про підземеллях, де вам постійно потрібно буде знаходити нову зброю і предмети, які допоможуть вам взяти верх над безжалісними ордами нових-і-противних мобів. Ви будете боротися і тікати по каньйонах, пустелях і, звичайно ж, шахтам!

Ви можете хоробро спуститися в підземелля в самоті або об’єднатися з друзями. До чотирьох гравців одночасно можуть битися разом, пробиваючись крізь різноманітні рівні, повні битв і скарбів, щоб врятувати свої села і знищити жахливого Архі-Шкідників!

Але, як кажуть старі люди, «один трейлер розповість краще, ніж сотні публікацій у блогах». Тому, без зайвих слів, ось цей трейлер:

Minecraft: Dungeons вийде на ПК в 2019 р. Слідкуйте за новинами на Minecraft.net/dungeons і на сторінках @Minecraft в Twitter і Facebook!

Тому Стоун, 29.09.2018

 

An all-new action-adventure game, inspired by classic dungeon crawlers!

Те Стоун, Minecraft.net

 

Реклама