Про що розповіли на Minecon Earth 2018

Селяни і грабіжники! Нова гра! Коти! Панди! І ще багато чого!

Minecon вже завершений, але справжнє веселощі тільки починається. Ми розповіли про безліч класних речей, які з’являться у грі як в цьому році, так і в наступному!

Наступне оновлення Minecraft: Селяни і Розбійники (Village & Pillage)

Хнунгх! Хррффх! Хрфффх! Ой, ви не говорите по-селянськи? Тоді доведеться розповісти вам про новому оновленні на нудному старому російською.

Йенс „Джеб“ Бергенстен і Агнес Ларссон вийшли на сцену і розповіли про наступному великому оновленні Minecraft, яке додасть безліч нових видів селян в гру! Це оновлення поселить у селах багато нових друзів хлопців. Ви помітите, що, залежно від биома, у них буде змінюватися зовнішній вигляд! Дозвольте мені представити майбутніх громадян биома джунглів:

Верхній ряд зліва направо: бібліотекар, м’ясник, священик, картограф, кожевенник і лучник. Нижній ряд зліва направо: пастух, фермер, рибак, броннік, інструментальник і зброяр.

Думаєте, це саме доброзичливе оновлення? Ну… не зовсім. Мерзенні мародери і їх звірі приєднаються до гри, щоб нести спустошення бідним селянам. Це не добре! Це дуже не добре!

Мародери будуть озброєні новою зброєю — арбалетами. Хороша новина: ви теж зможете створювати і користуватися арбалетами! На постріл з арбалета йде більше часу, ніж на постріл з лука, але зате вони набагато потужніші (і вони ще привабливішим, якщо скористатися чарами, такими як швидка перезарядка, або дуплет, або НАДСЕКРЕТНІ ЧАРИ ПРО ЯКИХ МИ ПОКИ НЕ РОЗПОВІМО ВИБАЧТЕ НЕ ХОЧЕТЕ НЕ ВИБАЧАЙТЕ). Загалом, готуйтеся прийти на допомогу селянам, щоб захищатися від нападів мародерів

Зовнішній вид сіл теж буде відрізнятися в залежності від того, у якій біом ви заглянете (в т. ч. і абсолютно нові села). Але головне не те, що будуємо ми, а те, що ви створюєте за допомогою нових будівельних матеріалів! Ось чому ми додаємо — через сім років після того, як про це попросили на самому першому Майнконе, — будівельні ліси! Вони зроблені з бамбука, яким буде радий перекусити наступний моб, про який ми хочемо оголосити…

Панди і багато кішок

ЗУСТРІЧАЙТЕ МОРЕ МИЛОТЫ! Так, і це буде дуже скоро! Дуже скоро, в найближчі пару тижнів, у нас буде дуже багато новин про цих усіма обожнюваних мобах — заглядайте на наш сайт частіше, щоб не пропустити.

Ці моби будуть додані в Minecraft в рамках оновлення Селяни і Розбійники на початку наступного року.

Minecraft: Dungeons

НОВА ГРА! НОВА ГРА! НОВА ГРА! Так, абсолютно нова гра від Mojang! Я так схвильований, що не міг нічого сказати, якщо б у мене не було в запасі цілої статті. Ви можете дізнатися більше про Minecraft: Dungeons тут!

Додаток для аддонов

Аддони! Це відмінний спосіб модифікації Minecraft, ви можете дізнатися більше про це тут. Джейсон Майор поділився гарними новинами про те, як аддони будуть оновлені, щоб надати вам ще більше контролю над Майнкрафтом! Раніше аддони дозволяли тільки модифікувати мобів з гри, але тепер можна буде додавати нових мобів! Можна буде налаштовувати, які моби будуть спавниться у ваших світах. А можливість додавати власні анімації моделей дозволить створювати жахливих восьминогих монстрів з ваших снів (або кошмарів). Ефекти частинок дозволять наділити мобів крутейшими ефектами. І всі ці можливості будуть доступні в бета-версії Minecraft, яка вийде 3 жовтня!

Але це ще не все! Scripting API тепер вже набагато ближче, ніж коли-небудь! Ми знаємо, що багато гравців запитували про нього дуууже давно. Тому ми дуже раді повідомити, Scripting API з’явиться в кінці цього року! Ті, хто не знайомий з поєднанням API, зараз намагаються зрозуміти, що це таке. Грубо кажучи, воно дозволить створювати скрипти, які можна буде впроваджувати в набори ресурсів. Пізніше в нас буде більше інформації про те, як це все буде працювати на сайті Minecraft.net.

Ми ніколи не підтримували моди офіційно, але система аддонов разом зі Scripting API — це нова ера, в якій все зміниться!

Тайга — біом-переможець!

Перед MINECON Earth 2018 ми розповіли про плани оновити три існуючих биома в Minecraft: тайга, пустеля і саванна. При цьому гравці повинні були в ході голосування вирішити, який з біомів оновиться першим. І переможцем стає…

Вітаємо, Тайга! Ви набрали найбільше голосів під час трансляції, так що ви станете наступним биомом, який ми оновимо і наповнимо новинками і навіть новим мобом! Шанувальники пустелі і савани, не переживайте, з часом ми оновимо і ці биомы.

Ми любимо задіяти гравців у прийнятті подібних рішень, тому величезне спасибі всім, хто голосував!

Острів натхнення

Новий світ Inspiration Island в маркеті Minecraft буде доступний безкоштовно для всіх гравців! Відвідайте Острів натхнення — тематичний парк, наповнений творчими змаганнями. Якщо творчий режим для вас в новинку, чи вам просто потрібно трохи натхнення, то візит сюди налаштує вас на створення власних фантастичних світів. Коли ви покинете цей острів, то станете справжнім творцем, збройним досвідом створення самих крутих речей!

Острів натхнення буде безкоштовний, він з’явиться в маркеті в кінці цього року.

Нарешті Тому може піти спати, не турбуючись про те, що новина про гру Minecraft: Dungeons витече раніше, ніж про неї оголосять на Minecon

Ура! Можливо, це найкраще з того, що ми анонсували. Гаразд, після панд.

От і все! Спасибі, що були частиною MINECON Earth 2018 і слідкуйте за сайтом, щоб не пропустити подробиці про цих хвилюючих новинки! Зараз я піду, щоб нарешті поспати… добре, будемо чесними, можливо, я гляну на сторінку Mineraft: Dungeons ще раз…

Поділіться своїми думками!

Що ви думаєте про MINECON Earth 2018? Дайте нам знати і пройдіть цей опитування!

Ми повинні закінчити статтю крутейшим відео, яке показує дещо з цього оновлення? ХІБА МОЖУТЬ БУТИ ЯКІСЬ ПИТАННЯ?

Тому Стоун, 29.09.2018

 

Village and Pillage! A new game! Cats! Pandas! More!

Те Стоун, Minecraft.net

 

Реклама