Brigadier — парсер команд на Java від розробників Minecraft

Натан Адамс, провідний розробник Minecraft Java Edition, повідомив про те, що парсер команд, який використовується в останніх версіях гри, тепер доступний у вигляді окремої бібліотеки, якою можуть скористатися всі бажаючі.

Бібліотека, яка отримала назву Brigadier, опублікована на GitHub. З допомогою неї в грі здійснюється розпізнавання команд, підсвічування синтаксису, автопідстановка, а також реалізовано повідомлення про помилки при неправильному вводі команди.

Ця новина навряд чи буде цікава звичайним гравцям, але вона може привернути увагу розробників. По-перше, таким чином вони отримують зручний інструмент для роботи з командами користувачами у своїх програмних продуктах. Це можуть бути як плагіни і моди для Minecraft, так і проекти, які з грою зовсім не пов’язані: це можуть бути боти (наприклад, для Telegram або Twitch) і взагалі будь-які системи, у яких взаємодія з користувачами передбачає введення команд.

 

Brigadier is a command parser & dispatcher, designed and developed for Minecraft: Java Edition and now freely available for use elsewhere under the MIT license.

github.com/Mojang

 

Реклама