Featured Video Play Icon

MINECON 2018: Пряма трансляція грандіозного свята Minecraft!

29 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ

ЩО ТАКЕ MINECON?

ТРАНСЛЯЦІЯ СВЯТКУВАННЯ ALL THINGS MINECRAFT!


Запис в прямому ефірі і трансляція по всьому світу через мережу Інтернет! Святкування триватиме близько 90 хвилин, ви зможете дізнатися багато цікаво про Minecraft, включаючи додаткове шоу до і після початку свята, а також розділи запропоновані співтовариством.

ЯК І ДЕ Я ЗМОЖУ ЙОГО ПОБАЧИТИ?

ДИВІТЬСЯ НА САМИХ РІЗНИХ ПРИСТРОЯХ!


Телефони, планшети, персональні комп’ютери, ігрові приставки! Ви зможете побачити святкування на цьому сайті, а також на множині стримминговых сайтів!

ВЕЧІРКИ MINECON 2018

ПРИЙМИ УЧАСТЬ У ВЕЧІРЦІ MINECON EARTH — АБО ОРГАНІЗУЙ СВОЮ ВЛАСНУ!

Пора ВЕСЕЛИТИСЯ! Вечірки MINECON Earth — відмінний спосіб насолодитися найбільшим Minecraft-заходом разом з родиною, друзями та іншими гравцями по всьому світу! Використовуй наш інтерактивний список, щоб знайти найближчу вечірку MINECON Earth. А може бути ти організуєш свою власну? Залиш заявку, і ми надамо тобі все, щоб організувати незабутню вечірку MINECON EARTH!

СТВОРІТЬ КОСТЮМ І ВИГРАЙТЕ УЛЬОТНІ ПРИЗИ!

У вас є ідея і бажання створити приголомшливий косплей-костюм? Ми хотіли б це побачити! Почніть створювати свій косплей-шедевр до 14 серпня, продемонструйте його, і у вас з’явиться можливість виграти чудові призи! Кращі учасники отримають безкоштовну поїздку в MINECON, щоб взяти участь у церемонії трансляції у прямому ефірі!

П’ЯТЬ СУПЕРСПЕЦИАЛЬНЫХ ГОСТЕЙ!

ДИВІТЬСЯ ПОПЕРЕДНІ ШОУ:

Реклама