Minecraft в книзі Гіннеса. Перша виставка картин у Майнкрафте

Перша виставка картин у світі Minecraft

Лондонська галерея модерністського і сучасного мистецтва Тейт (Tate Modern gallery) здійснила проект, в рамках якого реальні картини були відтворені у вигляді світів для Minecraft.

Лондонська гавань


Лондонська гавань (The Pool of London), 1906 р., Андре Дерен

Художник-авангардист Андре Дерен зобразив на картині лондонську гавань — ділянка річки Темза в Лондоні, розташованої в безпосередній близькості до Тауерському мосту. Для своєї роботи художник скористався яскравими, соковитими кольорами, які чудово підійшли до світу Minecraft. Втілення картини в грі — це не просто повтор зображення, це цілий світ, який весь виконаний в стилі вихідної картини.

У цьому світі гравцеві належить вирішити квест і допомогти художнику зібрати фарби, які використовувалися для створення картини.Карта розрахована на роботу в Minecraft 1.8.1, завантажити її можна тут.

Душа бездушного міста


Душа бездушного міста (Soul of the Soulless City), 1920, Крістофер Невинсон

Крістофер Невинсон — англійський художник. Однак картина «Душа бездушного міста» присвячена Нью-Йорку, який художник відвідав у 1919 р.

Картина була написана в 1920 р., а в 2014 році вона була втілена у вигляді карти для Minecraft.

Гравцеві пропонується здійснити подорож по місту з картини, а запрошує його до подорожі сам Крістофер Невинсон.

Ігровий світ являє собою безліч хмарочосів, серед яких можна покататися на вагонетці. А в кінці шляху гравця чекає міні-гра, яка дозволить йому взяти участь у будівництві хмарочоса.


Карта розрахована на роботу в Minecraft 1.8.1, завантажити її можна тут.

Реклама