Кращі набори текстур для Minecraft

Minecraft вийшла в далекому 2011 році, але до цих пір залишається однією з найбільш популярних ігор

До січня 2018 рік було продано 144 млн копій Minecraft, а кількість її щомісячних активних користувачів становило 75 млн.

Також Minecraft широко відома серед спільноти модерів, які створюють для неї набори текстур. Деякі з них змінюють зовнішній вигляд гри до невпізнання, а PC Gamer зібрав кращі набори. «Канобу» призводить адаптований переклад матеріалу.

Для початку, щоб встановити набір текстур, потрібно:

  • Завантажити його;
  • Запустити Minecraft;
  • Зайти в налаштування;
  • Вибрати «Пакети ресурсів»;
  • Натиснути «Папка з пакетами ресурсів»;
  • Перенести в цю папку архів з текстурами;
  • Після цього набір повинен з’явитися в меню «Пакети ресурсів», де його можна буде вибрати.

LB Photo Pack Realism

Кожна текстура в цьому наборі була перероблена так, щоб виглядати настільки реалістично, наскільки це можливо, — від мерехтливій поверхні води до листя дерев.

Retro NES

З цим набором текстур Minecraft запускає ностальгію за 8-бітних приставок та ігор для них з 80-х і 90-х. Тепер, наприклад, ви самі зможете побудувати гігантський замок Боузера.

John Smith

Можливо, самий популярний набір текстур для Minecraft, за допомогою якого можна побудувати середньовічний замок або парк розваг про Дикий Захід з кіборгами-вбивцями, тому що кожен гравець може налаштувати його самостійно.

Стандартний набір 32×32

Як зазначає PC Gamer, багато людей не використовують стандартний набір текстур, тому що вони виглядають брудно. Однак значні зміни можуть зробити гру дивною, тому в Мережі вже давно існує набір 32×32, з яким стандартні текстури виглядають свіже.

oCd Pack

Це набір зроблений людиною, яка, як і багато хто, не може пройти повз, якщо бачить самотній блок, тому що відчуває, що зобов’язаний його видалити. З oCd Pack блоки стають чистішими, кольори — менш різкими, а всі кути складають рівно 90 градусів.

Modern HD

Зі стандартним набором текстур можна побудувати сучасні будівлі, але ваші можливості будуть досить обмежені. Щоб вирішити цю проблему, був створений набір Modern HD.

Adventure Time Craft

Як і слідують з назви, з цим набором текстур ви можете побудувати власні замки Принцеси Жуйки або Крижаного короля з мультсеріала «Час пригод».

Halo Wars Minecraft

Ще один набір текстур, назва якого говорить сама за себе. Можна, наприклад, побудувати собі Майстра Чіфа.

Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack

Як зазначає PC Gamer, популярність серії Five Nights at Freddy’s, можливо, стихла вже деякий час тому, але це не означає, що набір текстур для Minecraft по ній став менш крутим.

Star Wars

Що тут можна сказати? Якщо ви фанат всесвіту «Зоряних воєн» і граєте в Minecraft, то вам обов’язково варто спробувати цей набір, особливо враховуючи той факт, що звичайні мечі в ньому замінили на світлові.

Urbancraft

Якщо вам не подобається набір Modern HD, то для нього існує альтернатива. Можливо, Urbancraft більше підійде тим, хто хоче зайнятися будівництвом цілих міст.

Sugarpack

Альтернатива офіційним набору текстур Candy, яка поєднує в собі любов до яскравих кольорів і кондитерським виробам.

Super Mario

Ще один набір, завдяки якому можна поностальгувати за минулими часами. Виглядає так, немов його зробила сама Nintendo.

Реклама