Featured Video Play Icon

Для Minecraft вийшло DLC «Єгипетська міфологія»

Компанія Mojang повідомляє, що сьогодні для Minecraft має стати доступним платне додаток Egyptian Mythology Mash-Up (мікс «Єгипетська міфологія»). У повідомленні розробників повідомляється, що вихід DLC відбудеться на всіх платформах, на яких зараз можна пограти в Minecraft, в число яких входять: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo WiiU, PlayStation Vita і персональні комп’ютери.

На даний момент вдалося підтвердити реліз для всіх консолей Sony, а також для Xbox One. Так DLC можна придбати в PS Store за 429 рублів, а в цифровому магазині Xbox за 269 рублів. У російському еЅһор доповнення поки знайти не вдалося

Офіційне опис доповнення повідомляє, що «цей набір дозволить вам доторкнутися до тієї міфології та культури, завдяки яким єгипетська цивілізація так добре відома в наш час, і все це завдяки майстерно створеного набору текстур. Рушайте в подорож через загадковий некрополь Долини царів і вивчіть давно забуті могили, слухаючи при цьому атмосферне саундтрек, що ідеально підходить для ваших пригод в пустелі».

Реклама