Featured Video Play Icon

Замість скарби він знайшов в Minecraft сумні секрети і таємні думки інших гравців

Наша команда поспілкувалася з користувачем Reddit під ніком worldseed

Щоб знайти скарб в Minecraft, він створив спеціальну програму на Java. Але замість бажаного скрині він знайшов тисячі сумних і найпотаємніших записів гравців.

Пізніше Метт — так звуть героя новини — вирішив розділити програму на дві частини. BookReader.jar шукає на сервері книги, SignReader.jar — знаки. Можна також задавати параметр пошуку, який буде видавати певні записи з їх координатами. Те, що знайшов Метт, настільки його вразило, що він заручився допомогою ще 30 добровольців. Разом вони сканують занедбані сервера Minecraft на предмет залишених там записів.

Зустрічаються самі різні речі аж до суїцидальних думок.

Якщо я вб’ю себе, зірки все ще будуть зникати. Сонце все ще буде світити, Земля буде обертатися, сезони будуть змінювати один одного.

У більшості випадків суїциду людина не хоче вмирати, він просто хоче зупинити біль.
На іншому сервері Метт з товаришами знайшов щось на зразок пам’ятника. На ньому було написано: «RIP Чарлі. Студент, геймер, друг. Його ніхто не знав, але я буду пам’ятати завжди».
Ще одна тема — самотність. Гравець під ніком Kat протягом як мінімум трьох місяців чекав повернення товаришів. Одного разу один з них повернувся і написав на сусідньому знаку, що сумує, і поділився своїм ніком в месенджері.

  • Kat був(ла) тут.
  • Я сумую за вами, хлопці.
  • Не думаю, що ви коли-небудь повернетеся.
  • ;(
  • Привіт, це Zmoney. Так, ми всі перестали грати в Minecraft.
  • Пиши мені в Snap, нік RasBro17.
  • Прости Kat, не знав, що ти чекав(а) нас. Теж сумую.

Зустрічаються й інші випадки. Наприклад, цілий коридор практично одержимих освідчень.
Метт не ставить собі за мету витягнути на загальний огляд потаємні думки інших гравців. Але…

Якби я не знайшов, ніхто б цього більше ніколи не побачив.

На Reddit такого багато. Вірші, визнання в любові, особисті щоденники, розповіді власного виробництва та багато іншого. Ніколи не думав, що писати замітки може бути так сумно.

Реклама